Sigma DP1s - drobne zmiany

Autor: Michal Grzegorczyk

2 Październik 2009
Artykuł na: minutę
Sigma zaprezentowała nową wersję modelu DP1. Zmiany obejmują dodanie literki "s" w nazwie, możliwość jednoczesnego rejestrowania JPEG-ów i RAW-ów oraz, według producenta, lepsze rejestrowanie zdjęć pod światło.

Sigma DP1s nie różni się zbytnio od swojego poprzednika. Producent umożliwił przypisanie dowolnych funkcji do przycisków cyfrowego zooma (co {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=8078;było już dostępne w DP1 dzięki firmware 2.0), pozwolił na jednoczesne rejestrowanie JPEG-ów i RAW-ów i poprawił pracę aparatu pod światło. Nie ma informacji o jakichkolwiek innych modyfikacjach. Wszystkich zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami na temat Sigmy DP1 odsyłamy do naszego testu tego modelu.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Canon EOS R1 - flagowiec wkracza na linię startu
Canon EOS R1 - flagowiec wkracza na linię startu
Po latach oczekiwań Canon prezentuje wreszcie flagowy korpus EOS R1. Wyposażony w superszybką warstwową matrycę, krzyżowy układ AF i rozwiązania AI ma zaoferować wszystko, co niezbędne...
17
Canon EOS R5 Mark II - nowy standard zawodowej pracy
Canon EOS R5 Mark II - nowy standard zawodowej pracy
Druga generacja EOS-a R5 usprawnia niemal wszystko, rozwijając ideę aparatu, który ma jednocześnie oferować wysoką rozdzielczość i być szybkim. Dzięki warstwowej matrycy, nowemu...
27
Premiera EOS R1 i R5 II już za tydzień? Canon rozpoczął odliczanie
Premiera EOS R1 i R5 II już za tydzień? Canon rozpoczął odliczanie
Canon oficjalnie zapowiada nowe premiery w systemie EOS R i zapraszana na wydarzenie online, które odbędzie się w środę, 17 lipca o godz. 11:00.
12
Powiązane artykuły