Przetestuj Fujifilm X-T30 II i wygraj drukarkę Instax Link Wide

Autor: Redakcja Fotopolis

21 Marzec 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Wspólnie z Fujifilm ruszamy z kolejnym konkursem. Wybrani czytelnicy będą mieli okazję testować model Fujifilm X-T30 II wraz z obiektywami. Autor najlepszej recenzji otrzyma drukarkę Instax Link Wide.

Seria Fujifilm X-T30 to jedne z najciekawszych i najbardziej przystępnych cenowo bezlusterkowców dla hobbystów. Pokazany latem 2021 roku model X-T30 II wzbogaca konstrukcję o lepszy ekran i system AF zaczerpnięty z flagowego X-T4, dzięki czemu aparat z powodzeniem poradzi sobie także w pracy zawodowej. Za obrazowanie odpowiada tu z kolei 26-megapikselowa matryca X-Trans CMOS IV, która oprócz wykonywania wysokiej jakości zdjęć, umożliwi także rejestrację materiałów wideo 4K. Na pokładzie nowego modelu zawitały też dwie nowe symulacje filmów, które tak lubią użytkownicy.

Napisz recenzję i wygraj najnowszą drukarkę Instax

Czy to idealny model dla ciebie? Już niebawem będziesz miał szansę przekonać się samemu. Razem z Fujifilm ruszamy z konkursem na najlepszą recenzję modelu X-T30. W ramach akcji 3 wybranych czytelników będzie miało okazję przez tydzień testować bezlusterkowiec Fujifilm X-T30 wraz z obiektywami.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęć testowanym sprzętem i napisanie jak najbardziej rzetelnej i atrakcyjnej recenzji aparatu. Ten, kto poradzi sobie najlepiej otrzyma na własność najnowszą drukarkę Instax Link Wide (pierwszą, która pozwala drukować zdjęcia ze smartfonu czy aparatu na dużych wkładach Wide) o wartości 679 zł wraz z zapasem filmów.

Przeczytaj także:
Fujifilm X-T30 II - wyższa wydajność i nowy ekran

Fujifilm prezentuje następcę jednego z najbardziej popularnych amatorskich korpusów APS-C. [Czytaj więcej]
Instax Link Wide - test drukarki

Instax Link Wide to pierwsza drukarka pozwalająca naświetlać zdjęcia wykonane smartfonem czy zwykłym aparatem na dużych wkładach Wide. Sprawdzamy czy to wreszcie urządzenie, które może stać się alternatywą dla tradycyjnych odbitek do domowych albumów. [Czytaj więcej]

Jak aplikować?

Konkurs startuje 21 marca 2022 roku. Aby zgłosić swój udział, należy do 31 marca br. wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając w uzasadnieniu dlaczego to akurat Ty powinieneś przetestować aparat i linkując do swoich kont w mediach społecznościowych, lub stron internetowych. Napisz, dlaczego jesteś ciekawy akurat tego modelu aparatu i w jakich okolicznościach zamierzasz sprawdzić jego możliwości. To ważne kryterium wyboru, dlatego liczymy na kreatywność!

Spośród najciekawszych zgłoszeń 4 kwietnia br. opublikujemy nazwiska trójki laureatów, którzy będą mieli okazję przez tydzień testować aparat wraz z obiektywami. Recenzje użytkowników będziemy publikować cyklicznie do 16 maja. Nazwisko autora najlepszego testu zostanie ogłoszone najpóźniej 20 maja 2022 roku.

Przed wzięciem udziału w konkursie koniecznie zapoznaj się z pełnym regulaminem konkursu.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Fujifilm X100VI – większa rozdzielczość, szybszy AF i po raz pierwszy stabilizacja matrycy
Fujifilm X100VI – większa rozdzielczość, szybszy AF i po raz pierwszy stabilizacja matrycy
Szósta generacja najbardziej stylowego aparatu Fujifilm to przede wszystkim lepsze podzespoły i większa wydajność. Obiektyw pozostaje bez zmian. Aparat pojawi się też w wersji limitowanej z...
29
Nadchodzi Leica SL3 - wyciekły pierwsze szczegóły specyfikacji
Nadchodzi Leica SL3 - wyciekły pierwsze szczegóły specyfikacji
Według plotek, już w marcu ujrzymy najnowszą odsłonę flagowego pełnoklatkowego bezlusterkowca marki Leica. Oto, co oferować ma nadchodzący modele Leica SL3.
13
Ile warte są chińskie aparaty z Aliexpress?
Ile warte są chińskie aparaty z Aliexpress?
Przeglądając popularne portale zakupowe łatwo natknąć się na oferty wyjątkowo tanich aparat cyfrowych. Czego można po nich oczekiwać?
17
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)