DxO OpticsPro v10.4 i FilmPack v5.1.2 - wsparcie dla nowych aparatów

0
Maciej Luśtyk
15 Kwiecień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
DxO wypuściło aktualizację oprogramowania OpticsPro 10, umożliwiającego edycję zdjęć RAW i aplikacji FilmPack 5, oferującej symulację kliszy. Uaktualnienie wprowadza wsparcie dla aparatów Nikon D7200 i Olympus E-M5 II i nowe funkcje.
Uaktualnienia programów OpticsPro 10 i FilmPack 5 wprowadzają wsparcie dla plików RAW z niedawno zaprezentowanych aparatów Nikon D7200 i Olympus OM-D E-M5 Mark II. Ponadto programy zostały wyposażone nowe profile obiektywów.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Kolejną nowością jest pojawienie się przycisku Reset, który pozwala na wykasowanie wszystkich zmian dokonanych na zdjęciu za pomocą jednego kliknięcia.

Aktualizacje programów dostępne są do pobrania za darmo dla użytkowników programów OpticsPro 10 i FilmPack 5. Pełne wersje programów dostępne są do kupienia za pośrednictwem strony producenta.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Canon Ivy Rec - nowy pomysł na odporny aparat
Canon Ivy Rec - nowy pomysł na odporny aparat
Outdoorowy aparat i kamerka Ivy Rec to propozycja dla użytkowników, którym zależy przede wszystkim na uwiecznianiu codziennych chwil, bez obawy o uszkodzenie...
18
3
Nikon Z50 - niezła cena i dobra specyfikacja w korpusie dla amatora
Nikon Z50 - niezła cena i dobra specyfikacja w korpusie dla amatora
Po tygodniach plotek wreszcie światło dzienne ujrzał Nikon Z50, czyli pierwszy kierowany do amatorów aparat w bezlusterkowym systemie Z. Otrzymujemy 21-megapikselową...
8
1
Sigma fp - znamy cenę najmniejszej pełnej klatki na rynku
Sigma fp - znamy cenę najmniejszej pełnej klatki na rynku
Nowy korpus Sigmy to z pewnością nie pozycja dla wszystkich, ale wielu zachwyci. Wiemy już ile za aparat zapłacimy na polskim rynku.
17
0
Powiązane artykuły