DxO OpticsPro v10.4 i FilmPack v5.1.2 - wsparcie dla nowych aparatów

0

Autor: Maciej Luśtyk

15 Kwiecień 2015
Artykuł na: 4-5 minut
DxO wypuściło aktualizację oprogramowania OpticsPro 10, umożliwiającego edycję zdjęć RAW i aplikacji FilmPack 5, oferującej symulację kliszy. Uaktualnienie wprowadza wsparcie dla aparatów Nikon D7200 i Olympus E-M5 II i nowe funkcje.

Uaktualnienia programów OpticsPro 10 i FilmPack 5 wprowadzają wsparcie dla plików RAW z niedawno zaprezentowanych aparatów Nikon D7200 i Olympus OM-D E-M5 Mark II. Ponadto programy zostały wyposażone nowe profile obiektywów.

Kolejną nowością jest pojawienie się przycisku Reset, który pozwala na wykasowanie wszystkich zmian dokonanych na zdjęciu za pomocą jednego kliknięcia.

Aktualizacje programów dostępne są do pobrania za darmo dla użytkowników programów OpticsPro 10 i FilmPack 5. Pełne wersje programów dostępne są do kupienia za pośrednictwem strony producenta.

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Zeiss ZX1 po dwóch latach od premiery trafia do sklepów. Jest droższy niż Leica
Zeiss ZX1 po dwóch latach od premiery trafia do sklepów. Jest droższy niż Leica
Zaawansowany kompakt Zeissa miał okazać się rewolucją. Czy jednak w 2020 roku aparat z Lightroomem na pokładzie może jeszcze kogoś zachwycić? A zwłaszcza w takiej...
4
0
Insta360 One X2, czyli ekipa filmowa w twojej kieszeni. Popularna kamera sferyczna jeszcze doskonalsza
Insta360 One X2, czyli ekipa filmowa w twojej kieszeni. Popularna kamera sferyczna jeszcze...
Poprzednia generacja sferycznej kamerki Insta360 była jednym z najbardziej popularnych rozwiązań tego typu na rynku. Insta360 One X2 robi wszystko jeszcze lepiej, choć...
3
0
Z nowym firmwarem 4.0 Fujifilm X-T3 znacznie przyspieszy
Z nowym firmwarem 4.0 Fujifilm X-T3 znacznie przyspieszy
Firma Fujifilm udostępniła aktualizację oprogramowania wewnętrznego do modelu X-T3. Wersja 4.0 aż 3-krotnie przyspiesza autofokus, ale to nie jedyne usprawnienia…
0
0
Powiązane artykuły