Fujifilm X-T1 Globe-Trotter Kit - zestaw dla konesera

Autor: Maciej Luśtyk

30 Grudzień 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
Producenci akcesoriów fotograficznych co pewien czas wypuszczają na rynek edycje kolekcjonerskie swoich produktów, skierowane głównie do kolekcjonerów. Tym razem jest to firma Fujifilm, która we współpracy z producentem wyrobów skórzanych Globe-Trotter, zaprezentowała niedawno specjalny fotograficzny zestaw podróżniczy.

W zestawie znajdziemy aparat Fujifilm X-T1 Graphite Silver Edition wraz z czterema obiektywami: Fujinon XF 23mm f/1.4, XF 56mm f/1.2 R APD, 18-55mm f/2.8-4 R LM OIS oraz 50-140mm f/2.8 R LM OIS WR. Do zestawu dołączony jest również iPad 2 o pamięci 16GB, z wygrawerowanymi logo obu producentów, a także zestaw filtrów fotograficznych, dodatkowy grip i zewnętrzna lampa błyskowa EF-X20. Całość zapakowana jest w elegancko wykończony futerał stylizowany na torbę podróżniczą. Gdybyśmy chcieli wybrać się z tym niecodziennym kompletem w plener, z pomocą przyjdzie nam torba na ramię, w której zmieścimy większość akcesoriów wchodzących w skład zestawu.

Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Taki zestaw to spełnienie marzeń niejednego fotografa, jednak niewiele osób będzie w stanie sobie na niego pozwolić. Cena kompletu wynosi 11.000 Euro, co w przeliczeniu na złotówki wynosi około 44.000 złotych. Jeżeli wciąż jesteście zainteresowani, to radzimy się pospieszyć. Edycja kolekcjonerska została ograniczona do 10 sztuk, a kupić ją można jedynie w londyńskim domu towarowym Harrods. Może jednak lepiej zainwestować w nowy samochód?

Więcej informacji o zestawie znajdziemy na stronie producenta.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Czy taka będzie przyszłość aparatów? Sony żąda 150 dolarów za dodanie customowych siatek kadrowania
Czy taka będzie przyszłość aparatów? Sony żąda 150 dolarów za dodanie customowych siatek kadrowania
Sony zapowiada aktualizację firmware’u A7 IV, która wprowadzi możliwość ładowania własnych siatek kadrowania. Usługa ta będzie kosztować blisko 600 zł. Czy to zapowiedź nadchodzących...
7
Aparaty i obiektywy Panasonic Lumix taniej do 4500 zł - promocje Black Friday trwają do 4 grudnia
Aparaty i obiektywy Panasonic Lumix taniej do 4500 zł - promocje Black Friday trwają do 4 grudnia
Z okazji Black Friday, Panasonic przygotował fantastyczną ofertą na aparaty i obiektywy Lumix S. Do 4 grudnia kupicie je taniej nawet do 4500 zł.
4
Pamiętacie jeszcze kamerę Kodak Super 8? W końcu trafia na rynek i kosztuje 10 razy więcej niż zakładano
Pamiętacie jeszcze kamerę Kodak Super 8? W końcu trafia na rynek i kosztuje 10 razy więcej niż...
Po 7 latach od pierwszych zapowiedzi współczesna kamera Super 8 trafia w końcu na rynek. Ale chyba nie tego oczekiwali amatorzy analogowego klimatu...
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)