Fujifilm X-T1 Globe-Trotter Kit - zestaw dla konesera

Autor: Maciej Luśtyk

30 Grudzień 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
Producenci akcesoriów fotograficznych co pewien czas wypuszczają na rynek edycje kolekcjonerskie swoich produktów, skierowane głównie do kolekcjonerów. Tym razem jest to firma Fujifilm, która we współpracy z producentem wyrobów skórzanych Globe-Trotter, zaprezentowała niedawno specjalny fotograficzny zestaw podróżniczy.

W zestawie znajdziemy aparat Fujifilm X-T1 Graphite Silver Edition wraz z czterema obiektywami: Fujinon XF 23mm f/1.4, XF 56mm f/1.2 R APD, 18-55mm f/2.8-4 R LM OIS oraz 50-140mm f/2.8 R LM OIS WR. Do zestawu dołączony jest również iPad 2 o pamięci 16GB, z wygrawerowanymi logo obu producentów, a także zestaw filtrów fotograficznych, dodatkowy grip i zewnętrzna lampa błyskowa EF-X20. Całość zapakowana jest w elegancko wykończony futerał stylizowany na torbę podróżniczą. Gdybyśmy chcieli wybrać się z tym niecodziennym kompletem w plener, z pomocą przyjdzie nam torba na ramię, w której zmieścimy większość akcesoriów wchodzących w skład zestawu.

Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Taki zestaw to spełnienie marzeń niejednego fotografa, jednak niewiele osób będzie w stanie sobie na niego pozwolić. Cena kompletu wynosi 11.000 Euro, co w przeliczeniu na złotówki wynosi około 44.000 złotych. Jeżeli wciąż jesteście zainteresowani, to radzimy się pospieszyć. Edycja kolekcjonerska została ograniczona do 10 sztuk, a kupić ją można jedynie w londyńskim domu towarowym Harrods. Może jednak lepiej zainwestować w nowy samochód?

Więcej informacji o zestawie znajdziemy na stronie producenta.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Insta360 X4 - sferyczne 8K dla każdego
Insta360 X4 - sferyczne 8K dla każdego
Insta360 prezentuje swoją najnowsza flagową kamerkę sferyczną. Insta360 X4 rejestruje wideo 360° w rozdzielczości 8K i standardowe wideo 2D w 4K. Oferuje też o 50% bardziej wydajną...
6
Blackmagic PYXIS 6K - pełna klatka, modułowość i świetna cena. Zapowiada się na killera segmentu budżetowych kamer
Blackmagic PYXIS 6K - pełna klatka, modułowość i świetna cena. Zapowiada się na killera segmentu...
Blackmagic prezentuje PYXIS 6K - jedną z najbardziej wszechstronnych i przystępnych cenowo pełnoklatkowych kamer na rynku.
9
DJI Avata 2 - większa wydajność, lepsza kamera, łatwe akrobacje i niższa cena
DJI Avata 2 - większa wydajność, lepsza kamera, łatwe akrobacje i niższa cena
DJI prezentuje drugą generację drona typu cinewhoop. Model Avata 2 lepsze ma praktycznie wszystko, a do tego poprawia największe niedociągnięcia poprzednika, jak ograniczone możliwości...
20
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)