CanonPRO.pl - nowy portal dla profesjonalnych użytkowników sprzętu foto-wideo Canona

CanonPRO.pl - nowy portal dla profesjonalnych użytkowników sprzętu foto-wideo Canona
Ruszył portal CanonPRO.pl, kierowany do profesjonalnych użytkowników sprzętu foto-wideo firmy Canon. Strona została podzielona na sześć sekcji: promocje, warsztaty, gdzie kupić, produkty, strefa wiedzy oraz wypożyczalnie.

Ruszył portal CanonPRO.pl, kierowany do profesjonalnych użytkowników sprzętu foto-wideo firmy Canon. Strona ma spełniać dwa cele: być źrodłem wiedzy na temat zaawansowanych produktów firmy Canon, a także być platformą komunikacji firmy z profesjonalnymi użytkownikami sprzętu. Strona została podzielona na sześć sekcji: promocje, warsztaty, gdzie kupić, produkty, strefa wiedzy oraz wypożyczalnie:

Aby ułatwić odnalezienie odpowiednich informacji, strona została podzielona na sześć głównych części. W sekcji Promocje na bieżąco aktualizowane będą informacje o ofertach specjalnych. W zakładce Warsztaty znajdą się zapowiedzi szkoleń, które pomogą stale rozwijać własne umiejętności. Można także będzie zobaczyć archiwum wydarzeń, w których firma Canon brała udział. Wybierając opcję Gdzie kupić użytkownicy znajdą listę Autoryzowanych Partnerów i będą mogli przejść bezpośrednio do ich witryn internetowych (wyszukiwanie odbywa się w oparciu dwa kryteria: miasto i produkt). W sekcji Produkty dostępne będą szczegółowe informacje o najnowszych rozwiązaniach Canon. Strefa wiedzy poświęcona jest prezentacji ciekawych projektów, realizowanych m.in. przez ambasadorów Canon, ale nie zabraknie także wielu innych, inspirujących i często premierowych treści. Z kolei zakładka Wypożyczalnie pomoże szybko i precyzyjnie odnaleźć najbliższy punkt oferujący wypożyczenie sprzętu.

Wraz z uruchomieniem strony wystartował także dedykowany newsletter, za pośrednictwem którego na bieżąco można będzie otrzymywać informacje o nowościach i nadchodzących wydarzeniach.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8