CanonPRO.pl - nowy portal dla profesjonalnych użytkowników sprzętu foto-wideo Canona

CanonPRO.pl - nowy portal dla profesjonalnych użytkowników sprzętu foto-wideo Canona
Ruszył portal CanonPRO.pl, kierowany do profesjonalnych użytkowników sprzętu foto-wideo firmy Canon. Strona została podzielona na sześć sekcji: promocje, warsztaty, gdzie kupić, produkty, strefa wiedzy oraz wypożyczalnie.

Ruszył portal CanonPRO.pl, kierowany do profesjonalnych użytkowników sprzętu foto-wideo firmy Canon. Strona ma spełniać dwa cele: być źrodłem wiedzy na temat zaawansowanych produktów firmy Canon, a także być platformą komunikacji firmy z profesjonalnymi użytkownikami sprzętu. Strona została podzielona na sześć sekcji: promocje, warsztaty, gdzie kupić, produkty, strefa wiedzy oraz wypożyczalnie:

Aby ułatwić odnalezienie odpowiednich informacji, strona została podzielona na sześć głównych części. W sekcji Promocje na bieżąco aktualizowane będą informacje o ofertach specjalnych. W zakładce Warsztaty znajdą się zapowiedzi szkoleń, które pomogą stale rozwijać własne umiejętności. Można także będzie zobaczyć archiwum wydarzeń, w których firma Canon brała udział. Wybierając opcję Gdzie kupić użytkownicy znajdą listę Autoryzowanych Partnerów i będą mogli przejść bezpośrednio do ich witryn internetowych (wyszukiwanie odbywa się w oparciu dwa kryteria: miasto i produkt). W sekcji Produkty dostępne będą szczegółowe informacje o najnowszych rozwiązaniach Canon. Strefa wiedzy poświęcona jest prezentacji ciekawych projektów, realizowanych m.in. przez ambasadorów Canon, ale nie zabraknie także wielu innych, inspirujących i często premierowych treści. Z kolei zakładka Wypożyczalnie pomoże szybko i precyzyjnie odnaleźć najbliższy punkt oferujący wypożyczenie sprzętu.

Wraz z uruchomieniem strony wystartował także dedykowany newsletter, za pośrednictwem którego na bieżąco można będzie otrzymywać informacje o nowościach i nadchodzących wydarzeniach.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4