CanonPRO.pl - nowy portal dla profesjonalnych użytkowników sprzętu foto-wideo Canona

0

Autor: Michal Grzegorczyk

6 Listopad 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
Ruszył portal CanonPRO.pl, kierowany do profesjonalnych użytkowników sprzętu foto-wideo firmy Canon. Strona została podzielona na sześć sekcji: promocje, warsztaty, gdzie kupić, produkty, strefa wiedzy oraz wypożyczalnie.

Ruszył portal CanonPRO.pl, kierowany do profesjonalnych użytkowników sprzętu foto-wideo firmy Canon. Strona ma spełniać dwa cele: być źrodłem wiedzy na temat zaawansowanych produktów firmy Canon, a także być platformą komunikacji firmy z profesjonalnymi użytkownikami sprzętu. Strona została podzielona na sześć sekcji: promocje, warsztaty, gdzie kupić, produkty, strefa wiedzy oraz wypożyczalnie:

Aby ułatwić odnalezienie odpowiednich informacji, strona została podzielona na sześć głównych części. W sekcji Promocje na bieżąco aktualizowane będą informacje o ofertach specjalnych. W zakładce Warsztaty znajdą się zapowiedzi szkoleń, które pomogą stale rozwijać własne umiejętności. Można także będzie zobaczyć archiwum wydarzeń, w których firma Canon brała udział. Wybierając opcję Gdzie kupić użytkownicy znajdą listę Autoryzowanych Partnerów i będą mogli przejść bezpośrednio do ich witryn internetowych (wyszukiwanie odbywa się w oparciu dwa kryteria: miasto i produkt). W sekcji Produkty dostępne będą szczegółowe informacje o najnowszych rozwiązaniach Canon. Strefa wiedzy poświęcona jest prezentacji ciekawych projektów, realizowanych m.in. przez ambasadorów Canon, ale nie zabraknie także wielu innych, inspirujących i często premierowych treści. Z kolei zakładka Wypożyczalnie pomoże szybko i precyzyjnie odnaleźć najbliższy punkt oferujący wypożyczenie sprzętu.

Wraz z uruchomieniem strony wystartował także dedykowany newsletter, za pośrednictwem którego na bieżąco można będzie otrzymywać informacje o nowościach i nadchodzących wydarzeniach.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Czyżby Nikon szykował nowy korpus retro w stylu modeli FM?
Czyżby Nikon szykował nowy korpus retro w stylu modeli FM?
Wśród plotek pojawia się ostatnio temat nowego body Nikona, które formą miałoby przypominać kultową linię analogów aparatów Nikon FM. Co o nim wiemy?
0
1
Pudełko, szkło powiększające i skaner, czyli jak zrobić cyfrowy aparat otworkowy
Pudełko, szkło powiększające i skaner, czyli jak zrobić cyfrowy aparat otworkowy
Chyba każdy wie, jak działa camera obscura, ale Sean Anderson podpowiada, jak w prosty sposób ją rozbudować i wykorzystać do tworzenia intrygujących cyfrowych zdjęć rodem z wielkiego formatu.
0
1
Olympus PEN E-P7 - korpus premium dla amatora. Będzie miał tylu miłośników, co wrogów
Olympus PEN E-P7 - korpus premium dla amatora. Będzie miał tylu miłośników, co wrogów
Już jest! Pierwszy aparat Olympusa wyprodukowany przez nowego właściciela to świetna i stylowa propozycja dla hobbystów fotografii. Niestety producent zapomina, że...
0
13
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)