Panasonic Lumix GH4 z 5-letnią gwarancją - promocja

Panasonic Lumix GH4 z 5-letnią gwarancją - promocja
Osoby, które do końca roku kupią aparat Panasonic Lumix GH4 otrzymają gwarancję przedłużoną do 5 lat.

Osoby, które do końca roku kupią aparat Panasonic Lumix GH4 otrzymają gwarancję przedłużoną do 5 lat.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy zachować paragon po zakupie aparatu Lumix GH4 w jednym około 40 sklepów na terenie całej Polski i zarejestrować się na stronie www.lumixg5lat-panasonic.pl. Należy tego dokonać w ciągu 30 dni roboczych od daty zakupu modelu Lumix GH4. Po rejestracji, w ciągu 72 godzin, uczestnik promocji otrzyma wiadomość e-mail z prośbą o jej potwierdzenie. Dokumentem, który potwierdza przedłużenie gwarancji jest pobrany ze strony certyfikat przedłużonej gwarancji oraz dokumentacja zakupu aparatu (paragon lub faktura).

Pełny regulamin promocji jest dostępny pod tym adresem.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1