Serwis PlayMemories Camera Apps dostępny w Polsce

0
Michal Grzegorczyk
27 Sierpień 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
PlayMemories Camera Apps to usługa, która pozwala pobrać i zainstalować dodatkowe aplikacje w aparacie fotograficznym. Od dzisiaj serwis jest dostępny także dla fanów fotografii z Polski.

PlayMemories Camera Apps to usługa, która pozwala pobrać i zainstalować dodatkowe aplikacje w aparacie fotograficznym. Od dzisiaj serwis jest dostępny także dla fanów fotografii z Polski. Przykładowe aplikacje:

"Wgrywanie bezpośrednie" pozwala na szybkie i łatwe przesyłanie zdjęć wykonanych za pomocą aparatu do serwisu społecznościowego Facebook wykorzystując połączenie Wi-Fi. Aktualizacja aplikacji, dostępna od 26 września, pozwoli także na przesyłanie zdjęć do serwisu Flickr. Dostępne w serwisie aplikacje takie jak "Efekt wizualny +", "Retuszowanie zdjęcia" czy "Częściowy kolor" oferują szeroką paletę możliwości korekty zdjęć w zakresie jasności, nasycenia, kontrastu oraz wielu innych efektów. Dzięki aplikacji "Inteligentne zdalne sterowanie" użytkownicy mogą kontrolować ekspozycję aparatu oraz uruchomić migawkę za pomocą swoich smartfonów lub tabletów (takich jak Smartfon Xperia lub Tablet Xperia). Dodatkowo, zrobione zdjęcia są automatycznie przesyłane do smartfonu lub tabletu za pomocą funkcji "Wgrywanie bezpośrednie".

26 września Sony planuje aktualizację "Smart Remote Control" do wersji 2.0, dodając możliwość kontrolowania autofokusa bezpośrednio z ekranu dotykowego swojego smartfonu lub tabletu. Dodatkowo, MF Assist pozwala na dokładne sprawdzenie ostrości portretów oraz zdjęć makro zrobionych telefonem lub za pomocą tabletu.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Leica M10 Monochrom - nowy wymiar czerni i bieli
Leica M10 Monochrom - nowy wymiar czerni i bieli
Wszystko co najlepsze z podstawowej wersji modelu M10 i monochromatyczna matryca, która zachwyci fanów czerni i bieli. W dodatku matryca nie byle jaka, bo o...
46
10
PowerVision PowerEgg X - dron, kamera, jajko!
PowerVision PowerEgg X - dron, kamera, jajko!
Czy jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego? PowerVision chce nas przekonać, że nie i prezentuje PowerEgg X - ambitny projekt, który łączy podręcznego drona i...
4
1
Insta360 One R - ta modułowa kamerka to najlepsze, co świat action camów widział od lat
Insta360 One R - ta modułowa kamerka to najlepsze, co świat action camów widział od lat
Kamera sferyczna, sportowa, a może coś bardziej zaawansowanego? Dzięki nowej modułowej kamerce Insta360 nie trzeba już będzie wybierać.
12
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)