Leica zapowiada "Mini M" na 11 czerwca

11 czerwca poznamy nowy aparat firmy Leica. Niemiecki producent umieścił na swojej stronie internetowej ilustrację przedstawiającą trzy znane wcześniej modele i czwarty, nazwany umownie "Mini M", plasujący się pomiędzy dalmierzowcem M, a kompaktem X2.

Na stronie firmy Leica pojawiła się dość tajemnicza zapowiedź nowego aparatu umownie nazwanego "Mini M". Na grafice nowy model plasuje się pomiędzy dalmierzowcem Leica M, a kompaktem Leica X2. Oficjalnie na razie nie wiadomo nic więcej, a jeśli wierzyć spekulacjom, to możemy oczekiwać aparatu na bazie Leiki M Typ 240, ale bez dalmierza. Czy tak będzie w rzeczywistości - przekonamy się 11 czerwca. Wtedy nastąpi oficjalna premiera nowego sprzętu.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
4
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1