Samsung Galaxy Camera - wersja WiFi

Samsung zaprezentował drugą wersję aparatu Galaxy Camera. Nowa wersja obsługuje jedynie WiFi bez dostępu do 3G i 4G. Poza tym aparat zostaje bez zmian - 16,3-megapikselowa matryca, obiektyw 23-481 mm i 4,8-calowy dotykowt ekran LCD oraz system Android 4.1 Jelly Bean.
Samsung zaprezentował drugą wersję aparatu Galaxy Camera, który miał premierę w zeszłym roku. Nowa wersja została pozbawiona 3G i 4G, łączyć się z siecią możemy jedynie za pomocą WiFi. Oczywiście wersja tylko z WiFi będzie tańsza, Samsung poinformował także o obniżeniu cen na modele 3G/4G.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
11
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8