Galaxy Camera

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galaxy Camera" w serwisie fotopolis.pl:
Samsung Galaxy S4 zoom - hybryda aparatu ze smartfonem
Koncern Samsung zaprezentował model Galaxy S4 zoom - hybrydę aparatu z 10-krotnym zoomem i 16-megapikselową matrycą BSI CMOS, ze smartfonem działającym w oparciu o system Android.
12 Cze 2013
Michal Grzegorczyk
0
Samsung Galaxy Camera - wersja WiFi
Samsung zaprezentował drugą wersję aparatu Galaxy Camera. Nowa wersja obsługuje jedynie WiFi bez dostępu do 3G i 4G. Poza tym aparat zostaje bez zmian - 16,3-megapikselowa matryca, obiektyw 23-481 mm i 4,8-calowy dotykowt ekran LCD oraz system Android 4.1 Jelly Bean.
20 Lut 2013
Marcin Falana
0
Samsung Galaxy Camera - opinia Łukasza Kłopotowskiego
Prezentujemy pierwszą opinię oraz zdjęcia uliczne naszego czytelnika, Łukasza Kłopotowskiego, który wziął udział w konkursie "Przetestuj i wygraj Samsunga Galaxy Camera". Przypominamy, że w dalszym ciągu można nadsyłać zgłoszenia i walczyć o nagrodę główną!
15 Lut 2013
Marcin Falana
0
Samsung Galaxy Camera - test
Samsung Galaxy Camera został zaprezentowany podczas targów IFA w sierpniu 2012 roku. Urządzenie z systemem Android wyposażono w 16,3-megapikselową matrycę i 4,8-calowy, dotykowy wyświetlacz LCD. Przekonajcie się, jak wypadł w naszym teście.
11 Sty 2013
Marcin Grabowiecki
0
Samsung GALAXY Camera - pierwsze wrażenia i zdjęcia
GALAXY Camera to produkt, który potencjalnie może stworzyć nowy segment rynku, ale przede wszystkim jest to odpowiedź na coraz powszechniejsze wykorzystanie smartfonów jako podstawowego aparatu. Dzięki zbiegowi okoliczności również redakcja fotopolis.pl mogła przyjrzeć się nowości Samsunga.
4 Wrz 2012
Michał Sułkiewicz
0
Samsung Galaxy Camera
Samsung podczas targów IFA zaprezentował Galaxy Camera - aparat fotograficzny z systemem Android 4.1 Jelly Bean. Urządzenie może łączyć się z sieciami 3G, 4G i WiFi. Nowy Samsung wyposażono w 16.3-megapikselową matrycę i 4,8-calowy, dotykowy wyświetlacz LCD.
30 Sie 2012
Michał Dąbrowski
0