Nikon D800 i D4 mogą się zawieszać

Serwis pdnonline.com opublikował informację dotyczącą możliwych problemów z zawieszaniem się lustrzanek Nikon D800 i D4. Japoński producent podał tymczasowe rozwiązanie problemu.

Problem opisany przez serwis pdnonline.com (i potwierdzony przez Nikona) dotyczy niewielkiej liczby lustrzanek Nikon D800 i D4, które mogą się zawieszać i w celu zrestartowania wymagają wyjęcia baterii. Tymczasowe rozwiązanie problemu polega na wyłączeniu alarmu prześwietlonych obszarów i wyświetlania histogramu w trybie podglądu zdjęć. Trwałe rozwiązanie znajdzie się najprawdopodobniej w nowej wersji firmware.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18