Sigma SD1 "Wood Edition" - limitowana edycja

Autor: Michal Grzegorczyk

12 Październik 2011
Artykuł na: minutę
Niemiecki oddział koncernu Sigma zaprezentował limitowaną edycję lustrzanki SD1. Aparat jest dostarczany razem z ręcznie robioną, zdejmowaną drewnianą obudową. Chętni nie powinni zwlekać - powstało jedynie dziesięć sztuk.

Trudno nazwać Sigmę SD1 lustrzanką kultową, niemniej doczekała się już edycji limitowanej. I to dość mocno, bo jedynie do dziesięciu egzemplarzy. Niemienki oddział tej firmy poinformował o Sigmie SD1 "Wood Edition". Zestaw wyceniony na blisko 10000 euro składa się z aparatu i zdejmowanej, obudowy zrobionej z azjatyckiego drewna {ITL|Amboyna Burl. Jej wykonanie zabrało ponad 60 godzin ręcznego cięcia, frezowania, szlifowania i polerowania. Więcej szczegółów można znaleźć na tej stronie, a poniżej prezentujemy kolejne zdjęcia.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
DJI Avata 2 - większa wydajność, lepsza kamera, łatwe akrobacje i niższa cena
DJI Avata 2 - większa wydajność, lepsza kamera, łatwe akrobacje i niższa cena
DJI prezentuje drugą generację drona typu cinewhoop. Model Avata 2 lepsze ma praktycznie wszystko, a do tego poprawia największe niedociągnięcia poprzednika, jak ograniczone możliwości...
8
Nadchodzi duża aktualizacja Lumixa S5II i S5IIX - zapis proxy, integracja z chmurą i lepsze śledzenie
Nadchodzi duża aktualizacja Lumixa S5II i S5IIX - zapis proxy, integracja z chmurą i lepsze...
Panasonic zapowiedział ważną aktualizację dla aparatów Lumix S5II i S5IIX. Nowy firmware m.in. usprawni autofokus, ale także wprowadzi ważne funkcje dla zawodowych filmowców.
14
Leica SL3 - poznaj nowy aparat na spotkaniu z Patem Domingo i Kubą Dąbrowskim
Leica SL3 - poznaj nowy aparat na spotkaniu z Patem Domingo i Kubą Dąbrowskim
Leica zaprasza na prezentację modelu SL3 w warszawskim Studiu Daylight. W ramach wydarzenia spotkanie z fotografem mody Patem Domingo oraz Kubą Dąbrowskim, który w reporterskim stylu dokumentuje...
3
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)