Sigma SD1 - cena i dostępność

Na ogół nie informujemy w osobnym newsie o cenie i dostępności nowych aparatów, ale dla tego modelu robimy wyjątek. Chodzi o Sigmę SD1 - lustrzankę wyposażoną w matrycę Foveon o rozmiarze APS-C składającą się z trzech warstw po 15 megapikseli każda.

Producent ujawnił cenę i termin dostępności lustrzanki Sigma SD1 wyposażonej w matrycę Foveon o rozmiarze APS-C składającą się z trzech warstw po 15 megapikseli każda. Aparat trafi do sklepów w końcówce czerwca i będzie kosztował... 9700 dolarów (na Wyspach Brytyjskich 6200 funtów). Lustrzanka będzie dostępna jedynie z własnym bagnetem Sigmy.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8