Zmiana Leiki M9 w M9-P

Amerykański oddział Leiki poinformował o możliwości zmiany modelu M9 w nieco bardziej dyskretny M9-P. Modyfikacja kosztuje blisko 2000 dolarów i wiąże się dodatkowo z wydłużeniem gwarancji o rok.
{COP|

Użytkownicy Leiki M9 od 8 sierpnia mogą się zgłaszać do amerykańskiego oddziału firmy Leica w celu zmodyfikowania aparatu do wersji M9-P. Za kwotę 1295 dolarów użytkownik dostaje dodatkowy rok gwarancji, szafirowe szkło chroniące ekran LCD i możliwość wyboru rodzaju okleiny korpusu. Za kwotę 1995 dolarów producent dodatkowo wymienia górną ściankę aparatu.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1