Olympus XZ-1 - nagroda Red Dot za projekt

Autor: Michal Grzegorczyk

24 Marzec 2011
Artykuł na: minutę
{COP|Firma Olympus poinformowała o nagrodzie "Red Dot: Product Design 2011" przyznanej kompaktowi Olympus XZ-1. To niewielki aparat z zaawansowanymi funkcjami i jasnym obiektywem Zuiko.

Olympus XZ-1 otrzymał nagrodę w dziedzinie projektowania: "Red Dot: Product Design 2011". {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=12317;Testowany na naszych łamach XZ-1 to niewielki kompakt z zaawansowanymi funkcjami oraz jasnym obiektywem Zuiko o zakresie 28-112 milimetrów.

Informacje o nagrodzie red dot design: od wprowadzenia w 1955 roku, nagroda red dot design jest jedną z największych i najbardziej prestiżowych na świecie nagród w zakresie design produktów. Jury składające się z wybitnych, uznanych na całym świecie ekspertów w zakresie designu i projektowania nagradza produkty wyróżniające się między innymi innowacyjnością, funkcjonalnością oraz ergonomią. Ceniona nagroda red dot jest jednym z najbardziej wyrazistych i powszechnie rozpoznawalnych wyróżników doskonałego designu.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Fujifilm X100VI – większa rozdzielczość, szybszy AF i po raz pierwszy stabilizacja matrycy
Fujifilm X100VI – większa rozdzielczość, szybszy AF i po raz pierwszy stabilizacja matrycy
Szósta generacja najbardziej stylowego aparatu Fujifilm to przede wszystkim lepsze podzespoły i większa wydajność. Obiektyw pozostaje bez zmian. Aparat pojawi się też w wersji limitowanej z...
29
Nadchodzi Leica SL3 - wyciekły pierwsze szczegóły specyfikacji
Nadchodzi Leica SL3 - wyciekły pierwsze szczegóły specyfikacji
Według plotek, już w marcu ujrzymy najnowszą odsłonę flagowego pełnoklatkowego bezlusterkowca marki Leica. Oto, co oferować ma nadchodzący modele Leica SL3.
13
Ile warte są chińskie aparaty z Aliexpress?
Ile warte są chińskie aparaty z Aliexpress?
Przeglądając popularne portale zakupowe łatwo natknąć się na oferty wyjątkowo tanich aparat cyfrowych. Czego można po nich oczekiwać?
17
Powiązane artykuły