Multiblitz Digi X
0
Canon udostępnił File Viewer Utility dla MacOS X
23 grudzień 2002
Canon wypuścił wreszcie na system MacOS X natywną wersję swojego podstawowego oprogramowania do sterowania aparatami średniej i wyższej klasy.
0
Torby Billingham w Polsce
17 grudzień 2002
Znawcom nie trzeba rekomendować toreb fotograficznych Billingham. Jednak do niedawna trzeba je było sprowadzać z Zachodu słono za nie płacąc. Teraz te ekskluzywne produkty trafiły do jednego z polskich dystrybutorów.
0
Komory bezcieniowe Red Wing
14 grudzień 2002
Brytyjska firma RedWing oferująca softboxy, ekrany odblaskowe, blendy, parasole i inne akcesoria studyjne pokazała ostatnio komorę bezcieniową o nowej konstrukcji.
0
DPS - standard bezpośredniego drukowania
4 grudzień 2002
Sześciu wielkich producentów technologii cyfrowych ogłosiło wstępne porozumienie w sprawie ustanowienia "Standardu Druku Bezpośredniego". Tymczasowa nazwa to DPS, a zainteresowane firmy to Canon, HP, Fujifilm, Epson, Olympus i Sony.
0
Easy Share za darmo
3 grudzień 2002
Kodak udostępnił na swojej stronie oprogramowanie EasyShare w wersji 2.1. Uwaga, nie jest to upgrade, ale pełna wersja bardzo przyjemnego programu do podstawowej edycji obrazu.
0
Nikon Capture w wersji 3.5
2 grudzień 2002
Nikon udostępnił aktualizację oprogramowania Nikon Capture w wersji 3.5 oraz update programu Nikon View 5.1.4. Główna poprawka to lepsza współpraca z plikami RAW (NEF).
0
Prezentacje: KIS Digital Photo Kiosk
25 listopad 2002
Przedstawiamy urządzenie, które zapewne w niedługim czasie zadomowi się na naszych ulicach, a w przyszłości zdominuje rynek amatorskiej obróbki zdjęć. Photo Kiosk to samoobsługowe, wolnostojące laboratorium fotograficzne.
0
Mniejsza pamięć MMC
22 listopad 2002
MMCA, stowarzyszenie wspierające rozwój nośników pamięci MultiMediaCard, ogłosiło ustanowienie nowej wersji swojego produktu. Zmniejszona prawie o połowę karta RS MMC będzie najmniejszym na świecie typem pamięci przenośnej.
0
Portal o Secure Digital
0