Kata Auxiliary - decydujesz co nosisz

Nowy system toreb Kata Auxiliary zainteresuje głównie zawodowych fotografów, którzy oczekują wygody noszenia i szybkiego dostępu do sprzętu. Modułowa budowa umożliwia precyzyjne dopasowanie zestawu do bieżących potrzeb. Kata sprzedaje osobno pas z szelkami i pokrowce na obiektywy i aparaty, co jeszcze bardziej zwiększa uniwersalność tego rozwiązania.

Systemy przenoszenia sprzętu w osobnych pokrowcach zawieszonych na szelkach i pasie biodrowym są od lat popularne wśród zawodowców, a szczególnie fotoreporterów. Oferują łatwy i szybki dostęp do sprzętu, a także dużą elastyczność - fotograf może zabrać ze sobą ten sprzęt, który będzie mu potrzebny w danej sytuacji. Jednocześnie po zakupie np. nowego obiektywu wystarczy jedynie dokupić kolejny pokrowiec. Wszystkie te warunki spełnia nowy system Kata Auxiliary. Na razie nie wiemy kiedy trafi on do oferty polskich sklepów.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1