Kata Auxiliary - decydujesz co nosisz

Nowy system toreb Kata Auxiliary zainteresuje głównie zawodowych fotografów, którzy oczekują wygody noszenia i szybkiego dostępu do sprzętu. Modułowa budowa umożliwia precyzyjne dopasowanie zestawu do bieżących potrzeb. Kata sprzedaje osobno pas z szelkami i pokrowce na obiektywy i aparaty, co jeszcze bardziej zwiększa uniwersalność tego rozwiązania.

Systemy przenoszenia sprzętu w osobnych pokrowcach zawieszonych na szelkach i pasie biodrowym są od lat popularne wśród zawodowców, a szczególnie fotoreporterów. Oferują łatwy i szybki dostęp do sprzętu, a także dużą elastyczność - fotograf może zabrać ze sobą ten sprzęt, który będzie mu potrzebny w danej sytuacji. Jednocześnie po zakupie np. nowego obiektywu wystarczy jedynie dokupić kolejny pokrowiec. Wszystkie te warunki spełnia nowy system Kata Auxiliary. Na razie nie wiemy kiedy trafi on do oferty polskich sklepów.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
2
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0