Kata Auxiliary - decydujesz co nosisz

Nowy system toreb Kata Auxiliary zainteresuje głównie zawodowych fotografów, którzy oczekują wygody noszenia i szybkiego dostępu do sprzętu. Modułowa budowa umożliwia precyzyjne dopasowanie zestawu do bieżących potrzeb. Kata sprzedaje osobno pas z szelkami i pokrowce na obiektywy i aparaty, co jeszcze bardziej zwiększa uniwersalność tego rozwiązania.

Systemy przenoszenia sprzętu w osobnych pokrowcach zawieszonych na szelkach i pasie biodrowym są od lat popularne wśród zawodowców, a szczególnie fotoreporterów. Oferują łatwy i szybki dostęp do sprzętu, a także dużą elastyczność - fotograf może zabrać ze sobą ten sprzęt, który będzie mu potrzebny w danej sytuacji. Jednocześnie po zakupie np. nowego obiektywu wystarczy jedynie dokupić kolejny pokrowiec. Wszystkie te warunki spełnia nowy system Kata Auxiliary. Na razie nie wiemy kiedy trafi on do oferty polskich sklepów.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0