Kata Auxiliary - decydujesz co nosisz

Nowy system toreb Kata Auxiliary zainteresuje głównie zawodowych fotografów, którzy oczekują wygody noszenia i szybkiego dostępu do sprzętu. Modułowa budowa umożliwia precyzyjne dopasowanie zestawu do bieżących potrzeb. Kata sprzedaje osobno pas z szelkami i pokrowce na obiektywy i aparaty, co jeszcze bardziej zwiększa uniwersalność tego rozwiązania.

Systemy przenoszenia sprzętu w osobnych pokrowcach zawieszonych na szelkach i pasie biodrowym są od lat popularne wśród zawodowców, a szczególnie fotoreporterów. Oferują łatwy i szybki dostęp do sprzętu, a także dużą elastyczność - fotograf może zabrać ze sobą ten sprzęt, który będzie mu potrzebny w danej sytuacji. Jednocześnie po zakupie np. nowego obiektywu wystarczy jedynie dokupić kolejny pokrowiec. Wszystkie te warunki spełnia nowy system Kata Auxiliary. Na razie nie wiemy kiedy trafi on do oferty polskich sklepów.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0