"Asystent akcesoriów" Hamy

Hama Polska udostępniła narzędzie pomagające wyszukiwać akcesoria kompatybilne z posiadanym sprzętem.

Hama, producent oferujący fotografom liczne zamienniki i akcesoria rozszerzające funkcjonalność sprzętu fotograficznego, udostępniła narzędzie "Asystent akcesoriów". "Asystent" podpowiada który sprzęt z oferty firmy współpracuje z podanym modelem aparatu. Więcej na temat tej funkcjonalności można przeczytać w informacji prasowej:

Hama udostępnia "Asystenta akcesoriów" elektronicznych i fotograficznych!

Listopad 2009 -
Hama Polska udostępnia "Asystenta akcesoriów", który znacząco ułatwia poruszanie się wśród kilku tysięcy akcesoriów elektronicznych i fotograficznych. Zamieszczone na stronie www.hama.pl wirtualne narzędzie pomaga w dobraniu odpowiednich peryferiów do kilkudziesięciu typów produktów: aparatów cyfrowych, ekspresów do kawy, konsoli wideo, telewizorów, odtwarzaczy MP3, notebooków, pralek, telefonów komórkowych i innych. "Asystent akcesoriów" firmy Hama Polska sprawdzi się między innymi jako niezawodna pomoc w wyborze niecodziennych, a czasem nawet zaskakujących świątecznych prezentów.

Praca z "Asystentem akcesoriów" jest niezwykle intucyjna. Najpierw należy wskazać nazwę sprzętu (np. Lustrzanki cyfrowe), do którego chcemy dobrać odpowiednie peryferia, następnie wybrać producenta z podanej listy (np. Nikon), a wreszcie kliknąć na odpowiedni model produktu (np. Nikon D200). W ciągu kilku sekund otrzymamy listę akcesoriów, które pasują do wybranego modelu sprzętu. W przypadku cyfrowej lustrzanki Nikon D200 będą to: baterie, karty pamięci, plecaki, statywy, torby i ładowarki. Użytkownik "Asystenta akcesoriów" może mieć pewność, że sprzęt z wyświetlonej listy współpracuje z podanym przez niego modelem produktu.

Dzięki "Asystentowi akcesoriów" można dowiedzieć się o istnieniu mało znanych, ale bardzo praktycznych akcesoriów. Jednym z przykładów jest przeznaczony dla użytkowników odtwarzaczy MP3 adapter samochodowy w kształcie kasety magnetofonowej. Urządzenie umożliwia podłączenie nowoczesnego odtwarzacza do starszego radia samochodowego przez kieszeń magnetofonową. Godny polecenia jest także wodoszczelny i odporny na zabrudzenia futerał rowerowy do nawigacji GPS. Dzięki temu najdroższy nawet zestaw do nawigacji nie ulegnie zmoczeniu przez deszcz, a ewentualne przewrócenie roweru nie będzie skutkowało obtarciem lub zniszczeniem cennego autopilota. Ciekawy jest także konwerter sygnału VGA na HDMI. Dzięki niemu użytkownicy komputerów z łączem VGA będą mogli odtwarzać zdjęcia lub filmy z dysku twardego na nowoczesnym telewizorze z ekranem LCD, LED lub plazmowym w jakości zapewnianej przez standard HDMI.

"Asystent akcesoriów" Hama Polska dysponuje bazą kilku tysięcy produktów, które ułatwiają korzystanie oraz usprawniają funkcjonowanie sprzętu IT, AGD, fotograficznego oraz elektroniki użytkowej. Narzędzie wpisuje się w strategię firmy Hama Polska, której motto brzmi: "Sprytne rozwiązania". Specjaliści Hama od kilkudziesięciu lat projektują i wytwarzają szereg akcesoriów, których głównym zadaniem jest rozszerzenie funkcjonalności tradycyjnych urządzeń.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1