"Asystent akcesoriów" Hamy

Hama Polska udostępniła narzędzie pomagające wyszukiwać akcesoria kompatybilne z posiadanym sprzętem.

Hama, producent oferujący fotografom liczne zamienniki i akcesoria rozszerzające funkcjonalność sprzętu fotograficznego, udostępniła narzędzie "Asystent akcesoriów". "Asystent" podpowiada który sprzęt z oferty firmy współpracuje z podanym modelem aparatu. Więcej na temat tej funkcjonalności można przeczytać w informacji prasowej:

Hama udostępnia "Asystenta akcesoriów" elektronicznych i fotograficznych!

Listopad 2009 -
Hama Polska udostępnia "Asystenta akcesoriów", który znacząco ułatwia poruszanie się wśród kilku tysięcy akcesoriów elektronicznych i fotograficznych. Zamieszczone na stronie www.hama.pl wirtualne narzędzie pomaga w dobraniu odpowiednich peryferiów do kilkudziesięciu typów produktów: aparatów cyfrowych, ekspresów do kawy, konsoli wideo, telewizorów, odtwarzaczy MP3, notebooków, pralek, telefonów komórkowych i innych. "Asystent akcesoriów" firmy Hama Polska sprawdzi się między innymi jako niezawodna pomoc w wyborze niecodziennych, a czasem nawet zaskakujących świątecznych prezentów.

Praca z "Asystentem akcesoriów" jest niezwykle intucyjna. Najpierw należy wskazać nazwę sprzętu (np. Lustrzanki cyfrowe), do którego chcemy dobrać odpowiednie peryferia, następnie wybrać producenta z podanej listy (np. Nikon), a wreszcie kliknąć na odpowiedni model produktu (np. Nikon D200). W ciągu kilku sekund otrzymamy listę akcesoriów, które pasują do wybranego modelu sprzętu. W przypadku cyfrowej lustrzanki Nikon D200 będą to: baterie, karty pamięci, plecaki, statywy, torby i ładowarki. Użytkownik "Asystenta akcesoriów" może mieć pewność, że sprzęt z wyświetlonej listy współpracuje z podanym przez niego modelem produktu.

Dzięki "Asystentowi akcesoriów" można dowiedzieć się o istnieniu mało znanych, ale bardzo praktycznych akcesoriów. Jednym z przykładów jest przeznaczony dla użytkowników odtwarzaczy MP3 adapter samochodowy w kształcie kasety magnetofonowej. Urządzenie umożliwia podłączenie nowoczesnego odtwarzacza do starszego radia samochodowego przez kieszeń magnetofonową. Godny polecenia jest także wodoszczelny i odporny na zabrudzenia futerał rowerowy do nawigacji GPS. Dzięki temu najdroższy nawet zestaw do nawigacji nie ulegnie zmoczeniu przez deszcz, a ewentualne przewrócenie roweru nie będzie skutkowało obtarciem lub zniszczeniem cennego autopilota. Ciekawy jest także konwerter sygnału VGA na HDMI. Dzięki niemu użytkownicy komputerów z łączem VGA będą mogli odtwarzać zdjęcia lub filmy z dysku twardego na nowoczesnym telewizorze z ekranem LCD, LED lub plazmowym w jakości zapewnianej przez standard HDMI.

"Asystent akcesoriów" Hama Polska dysponuje bazą kilku tysięcy produktów, które ułatwiają korzystanie oraz usprawniają funkcjonowanie sprzętu IT, AGD, fotograficznego oraz elektroniki użytkowej. Narzędzie wpisuje się w strategię firmy Hama Polska, której motto brzmi: "Sprytne rozwiązania". Specjaliści Hama od kilkudziesięciu lat projektują i wytwarzają szereg akcesoriów, których głównym zadaniem jest rozszerzenie funkcjonalności tradycyjnych urządzeń.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13