Nexto NVS2500 - 500GB w fotobanku

Firma Nexto, producent przenośnych urządzeń do archiwizacji danych, zaprezentowała model NVS2500. Zdjęcia lub filmy można zgrywać ze wszystkich popularnych typów kart pamięci i przechowywać na 2,5-calowym dysku SATA o pojemności sięgającej 500 GB. Skopiowane zdjęcia można też przeglądać za pomocą 2,4-calowego ekranu LCD.

Nexto NVS2500 to przenośne urządzenie do archiwizacji danych. Potrafi odczytywać dane ze wszystkich najpopularniejszych typów kart pamięci. Osiąga przy tym prędkość transferu dochodząca do 80 MB/s. Zdjęcia lub filmy wideo zapisywane są na dyskach SATA o pojemnościach, w zależności od wersji urządzenia, 150 GB, 250 GB, 350 GB i 500 GB. Podczas zapisu na dysk pliki można jednocześnie kopiować na urządzenie zewnętrzne (np. na dysk komputera). Może się to odbywać za pomocą interfejsu USB lub Fire Wire. Zgromadzone zdjęcia można przeglądać na 2,4-calowym ekranie LCD.

Na razie nie znamy ceny ani terminu dostępności Nexto NVS2500.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8