Najkrótszy błysk na rynku - Profoto Pro-8a Air

Jeden z liderów produkujących studyjne oświetlenie błyskowe - Profoto wyznacza standardy nowym generatorem Pro-8a Air, który oferuje najkrótszy błysk na rynku - 1/12000 s. Poza tym najnowsza propozycja Profoto charakteryzuje się szybkim ładowaniem, zakresem mocy 10 f i stabilnością temperatury barwowej.
Szwedzka firma Profoto, produkująca studyjne oświetlenie błyskowe zaprezentowała generatory Pro-8a 1200 Air o mocy 1200 Ws i Pro-8a 2400 Air o mocy 2400 Ws. Jest to propozycja dla profesjonalistów, którzy wymagają od sprzętu najlepszych osiągów. Najnowszy generator Profoto wyróżnia się przede wszystkim najkrótszym na rynku błyskiem trwającym zaledwie 1/12000 s. Moc błysku możemy dostosowywać w zakresie od 5 Ws do 2400 Ws w kroku co 1/10 f. Dodatkowo Pro-8a Air zapewnia stabilność i powtarzalność błysku w zakresie +/- 1/50 f i odchylenia temperatury barwowej nie większe niż 50 K.
Profoto Pro8a Air

Do najnowszego generatora pasują wszystkie dotychczasowe główki ProHeads. Poza tym Pro-8a Air wyposażono w bezprzewodowy system wyzwalania i komunikowania Profoto Air system.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8