Godox ML100Bi - nowa, kompaktowa lampa LED w systemie Godox Mount

Autor: Redakcja Fotopolis

27 Maj 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

120 watów mocy, wysokie odwzorowanie kolorów i różne opcje zasilania. Godox informuje o premierze nowej lampy Godox ML100Bi.

Zachowując lekką konstrukcję, ML100Bi zapewnia wysoką jasność przy maksymalnej mocy 120 W, co wyróżnia ją wśród przenośnych lamp LED. Dzięki TLCI 97+ i CRI 98+, uzyskiwane efekty i odwzorowanie kolorów spełniają wymagania związane z profesjonalnym filmowaniem, a dzięki wymiarom 122 mm x 110 mm x 46 mm i wadze zaledwie 487 g, ML100Bi jest idealnym wyborem do filmowania w plenerze czy ciasnych wnętrzach.

ML100Bi jest zgodna z Godox Mount System

System oferuje pełną gamę akcesoriów Godox do kształtowania światła, takich jak soczewka Fresnela, nakładki projekcyjne czy softboxy, umożliwiając tworzenie oszałamiających efektów świetlnych w kompaktowych przestrzeniach. W porównaniu ze zwykłymi czaszami, ta dedykowana do ML100Bi ma bardziej kompaktowy rozmiar, a dzięki zastosowanym soczewkom (15° w zestawie i 36° w opcji) pozwala na precyzyjne i skupione lub rozproszone oświetlenie, spełniając różne wymagania dotyczące filmowania w dowolnym miejscu. Dzięki zastosowaniu adaptera do mocowania Bowens można rozszerzyć opcje konfiguracji oświetlenia.

Zasilanie i sterowanie

ML100Bi oferuje kilka różnych opcji zasilania. Dostępne mamy zasilanie prądem stałym (zasilacz w zestawie), akumulatorem V-mount o napięciu 14,8 V (brak w zestawie) oraz zasilanie z power banku (za pomocą kabla USB-C z oddzielnie zakupionym power bankiem). Jasność, temperaturę i efekty specjalne można łatwo regulować za pomocą elementów sterujących na korpusie lampy lub w aplikacji Godox Light. ML100Bi obsługuje bezprzewodowe sterowanie za pośrednictwem Bluetooth z odległości do 30 metrów.

Cena i dostępność

ML100Bi będzie można nabyć oficjalnym sklepie Godox. W skład zestawu wchodzi lampa, czasza ML-L15, zasilacz, osłonka zabezpieczająca, uchwyt i przewód zasilający. Cena i dostępność zostanie podana wkrótce.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Next77, polski dystrybutor marki Quadralite, ogłasza wprowadzenie nowej lampy LED - Quadralite SVL-800S. To pierwsza lampa LED ze zintegrowanym snootem optycznym, która wzbogaca serię...
6
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Quadralite startuje z kolejną promocją na oświetlenie LED. Kompaktowe lampy z serii SVL przez cały najbliższy miesiąc kupicie z 20-procentowym rabatem.
1
Ulanzi L23 Pro i Ulanzi LT005 -  poręczne lampy LED do wszechstronnych zastosowań
Ulanzi L23 Pro i Ulanzi LT005 - poręczne lampy LED do wszechstronnych zastosowań
Dwie kompaktowe lampy LED wprowadziła na rynek marka Ulanzi. L23 Pro i LT005 oferują odpowiednio 40 i 60 W mocy oraz mocowanie modyfikatorów Mini Bowens.
1