Konkurs i promocje na dymiarki PMI. Zrób zdjęcie z użyciem SmokeNINJA lub SmokeGENIE i zgarnij nagrody o wartości 10 tys. dolarów

Autor: Redakcja Fotopolis

18 Kwiecień 2024
Artykuł na: 4-5 minut

Focus Nordic informuje o konkursie dla użytkowników dymiarek PMI. Na czas wydarzenia urządzenia SmokeNINJA i SmokeGENIE objęte zostały także specjalnymi promocjami.

Informacja prasowa

PMI, wiodący dostawca ręcznych urządzeń do wytwarzania mgły, z radością ogłasza rozpoczęcie konkursu na najlepszy portret SmokeNINJA. Konkurs ma na celu zaangażowanie nowej społeczności twórców i fotografów, inspirując ich do odkrywania zastosowania mgły i efektów dymu w fotografii portretowej.

Pula nagród w konkursie wynosi ponad 10 000 USD, a wśród nich znajdują się zarówno nagrody pieniężne, jak i sprzęt marek Laowa, Zhiyun i SmallRig. Nagrody zostaną wręczone w kategoriach takich jak:

  • Portret solowy
  • Portret ślubny
  • Portret rodzinny
  • Najlepsza kreacja
  • Największy zasięg (na podstawie największego zaangażowania użytkowników) oraz 10 nagród PMI Creative Portrait Awards.

Jak wziąć udział w konkursie?

Uczestnicy muszą stworzyć zdjęcie portretowe z użyciem dymiarki SmokeGENIE lub SmokeNINJA, uchwycić jej zniewalające efekty.  Dodatkowo, uczestnicy muszą dostarczyć zdjęcie lub film zza kulis, które prezentują wykorzystanie dymiarki w tworzeniu portretu. Okres nadsyłania zgłoszeń: od 6 kwietnia do 6 maja 2024 roku.

Uczestnicy mogą przesyłać swoje zgłoszenia za pośrednictwem formularza Google lub publicznie na swoich osobistych kontach na Instagramie i Facebooku. Zgłoszenia publiczne muszą zawierać tagi @PMI_gear i hashtagi #smokegenie #smokeninja #smokeportraits.

W okresie od 6 kwietnia do 6 maja 2024 r. należy przesłać maksymalnie trzy zdjęcia.

Zdjęcia nie mogą być generowane przez AI.

Więcej informacji na temat konkursu portretowego SmokeNINJA można znaleźć na stronie pmigear.com oraz na Instagramie.

Jednocześnie u autoryzowanych Delerów PMI w Polsce trwa promocja na zakup dymiarek. W okresie trwania konkursu modele NINJA i GENIE można kupić z dodatkowym rabatem!

O szczegóły pytajcie:

PMI - o marce

Założona latem 2020 roku firma PMI reprezentuje wspólną wizję Kelvina Chowa, Petera Zhao i Micky'ego Wonga. Mając wspólne doświadczenie w magii teatralnej i efektach specjalnych, wierzyli, że magicy nie są jedyną branżą "tworzącą magię" we współczesnej erze, jest też wielu utalentowanych "magików" w świecie filmu, fotografii i wszystkich sztuk. Prawdziwa magia istnieje wtedy, gdy utalentowani twórcy w naszym świecie otrzymują narzędzia, dzięki którym mogą wcielać w życie swoje rewolucyjne, unikalne wizje artystyczne.

Nazwa "Practical Magic & Innovations" ma podwójne znaczenie: oznacza zarówno pochodzenie zespołu z efektów praktycznych, jak i wysoki standard, aby nasze narzędzia były magiczne i wystarczająco praktyczne do pracy na poziomie produkcyjnym.

Jeśli jest jedna rzecz, której można się nauczyć od branży magicznej, to jest to, że wszystkie rzeczy są niemożliwe, zanim zostaną osiągnięte. PMI trzyma się tej lekcji i będzie nadal wyczarowywać niemożliwe, ale praktyczne innowacje, umożliwiając najlepszym twórcom naszych czasów tworzenie magii.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Nowy Microsoft Surface Laptop ma być szybszy od Maca. I jest przystępnie wyceniony
Nowy Microsoft Surface Laptop ma być szybszy od Maca. I jest przystępnie wyceniony
Microsoft pokazał najnowsza generację notebooków z serii Surface. Nowe laptopy bazują na procesorach Qualcomm Snapdragon X i mają zapewniać większa wydajność od komputerów z...
8
Skorzystaj z promocji Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis
Skorzystaj z promocji Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis
Calibrite, lider w produkcji kalibratorów i wzorników, wystartował z nową atrakcyjną promocją. Przy zakupie wybranych wzorców ColorChecker otrzymamy w prezencie kartę SanDisk 64GB Extreme PRO...
11
To nie aparat. Hobolite Iris to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny mini LED jaki widzieliście
To nie aparat. Hobolite Iris to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny mini LED jaki widzieliście
Czy w temacie kieszonkowych lamp LED można powiedzieć coś nowego? Hobolite udowadnia, że tak i prezentuje model Iris, który pozwala na znacznie bardziej kreatywną zabawę niż większość...
3