Nowy gimbal Zhiyun Crane 4 - wygodniejsza praca i nowy poziom udźwigu

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Lipiec 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Zhiyun prezentuje zaawansowany gimbal. Crane 4 ma lekką i ergonomiczną konstrukcję oraz wyznacza nowy poziom udźwigu aparatu z obiektywem.

Nowy Zhiyun Crane 4 ma pozwalać filmowcom i twórcom treści w pełni skupić się na procesie twórczym bez ograniczania się wagą i możliwościami sprzętu. Dzięki dłuższemu ramieniu, mocniejszym silnikom, szerokiej płytce montażu i wbudowanemu oświetleniu wypełniającemu, Zhiyun Crane 4 ma być optymalny dla pełnoklatkowych lustrzanek cyfrowych i kompaktowych kamer.

Crane 4 ma nowy regulowany uchwyt sling, który w połączeniu z ergonomiczną podpórką pod nadgarstek umożliwia precyzyjną regulację kąta, umożliwiając precyzyjną kontrolę ruchu. Uchwyt można dopasować do środkowej osi gimbala, aby łatwo przełączać się między trybem podwieszenia a trybem dwuręcznym.

Ponadto zintegrowany kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 1,22 cala umożliwia operatorowi łatwe przeglądanie i dostosowywanie funkcji.

Nowością w serii Zhiyun Crane jest wbudowane światło wypełniające 10 W o maksymalnym natężeniu oświetlenia 3200 luksów, CRI +95 i CCT w zakresie 2700-5500 K.

Cztery akumulatory 18650 zapewniają do 12 godzin pracy i można je w pełni naładować w mniej niż dwie godziny za pomocą szybkiego ładowania USB PD.

Zhiuyn Crane 4 - cena i dostępność

Zhiuyn Crane 4 wejdzie do sprzedaży w połowie lipca. Ma kosztować 3290 zł.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Saramonic Blink500 ProX B2R - wbudowana pamięć, duży zasięg i profesjonalna specyfikacja
Saramonic Blink500 ProX B2R - wbudowana pamięć, duży zasięg i profesjonalna specyfikacja
Na polskim rynku debiutuje najnowszy bezprzewodowy system transmisji dźwięku Saramonic Blink500 ProX B2R, który zaspokoić ma zapotrzebowania zarówno youtuberów, jak i bardziej...
1
DRoom - nowoczesny koreks, który nie wymaga ciemności
DRoom - nowoczesny koreks, który nie wymaga ciemności
Koreksy występują w różnych kształtach i kolorach, ale mają jedną wspólną wadę - wymagają, by ładować do nich film w kompletnej ciemności. Nowy projekt pozbywa się tego problemu i...
9
BenQ PD2706U / PD2706UA - 27-calowy monitor graficzny 4K w dobrej cenie
BenQ PD2706U / PD2706UA - 27-calowy monitor graficzny 4K w dobrej cenie
BenQ prezentuje kolejny niedrogi monitor graficzny 4K, który zaspokoić ma potrzeby mniej wymagających twórców grafiki, fotografii i filmów. Ekran oferują dużą rozdzielczość i przekątną...
6