Newell - akumulatorki AA, AAA i 9V ze złączem USB-C. Wygodniej się nie da!

Autor: Redakcja Fotopolis

6 Marzec 2023
Artykuł na: 6-9 minut

Zamienniki baterii z portem USB-C to jedna z najlepszych rzeczy, jakie wymyślono na rynku ogniw. Teraz Newell rozszerza ofertę tego typu produktów z popularne akumulatorki AA, AAA, 9V i 18650.

Materiał partnera

Mimo, że coraz więcej urządzeń, z których korzystamy na co dzień, posiada wbudowane akumulatory, baterie typu AA, AAA, 9V lub ogniwa 18650 wciąż cieszą się dużą popularnością. Nadal wykorzystujemy je m.in. w pilotach, przenośnych radioodbiornikach, kontrolerach do gier, ciśnieniomierzach lub zabawkach. Świetną alternatywą dla jednorazowych baterii są akumulatorki, które można ładować wielokrotnie. To nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także proekologiczny wybór. Ogniwa te wymagają jednak korzystania ze specjalnych ładowarek. A co, gdybyśmy powiedzieli Ci, że niekoniecznie? Poznaj nasze rewolucyjne akumulatory z wbudowanym portem USB-C i dowiedz się, co możesz dzięki nim zyskać!

Akumulatorki z portem USB-C - Jak to działa?

Nasze nowe akumulatory stworzyliśmy z myślą o zapominalskich oraz tych, którzy cenią każdy centymetr przestrzeni w bagażu podręcznym. Dzięki zastosowaniu portu USB-C na obudowie ogniwa, do ładowania wystarczy jeden kabel, podłączony do power banku lub smartfonowej ładowarki! Wygodniejsze byłyby już chyba tylko baterie ładowane indukcyjnie, ale na tę technologię trzeba jeszcze trochę poczekać... :D . Z portem USB-C ładowanie akumulatorów typu AA, AAA, 9V lub 18650 będzie równie łatwe, jak ładowanie słuchawek, tabletu czy e-papierosa.

Jakie akumulatory Newell mają wbudowany port USB-C?

Niedawno zaprezentowaliśmy 9 modeli akumulatorów USB-C przeznaczonych do pracy z popularnymi aparatami fotograficznymi takich marek jak: Nikon, Sony, Canon, Olympus oraz Fuji. Tym razem przyszła pora na rewolucję w świecie elektroniki użytkowej, w której stosowane są popularne „paluszki” (AA oraz AAA), baterie dziewięciowoltowe oraz zyskujące na popularności akumulatory 18650. Linia najnowszych produktów Newell z dopiskiem „USB-C” prezentuje się następująco:

Newell - oferta akumulatorów ze złącze USB-C:

Akumulator Newell AA USB-C 1550 mAh 2 szt. blister

To jedne z najpopularniejszych baterii na świecie. W zestawie 2 akumulatory Newell z portami USB-C oraz kabel zasilający. Można wykorzystać je m.in. do zasilania zegarów, pilotów, latarek, kontrolerów do gier, czujników dymu, ciśnieniomierzy lub zabawek.

Cena: 55 zł

Akumulator Newell AAA USB-C 500 mAh 2 szt. blister

Nieco mniejsza wersja „paluszków” sprawdzi się w podobnych typach urządzeń. Te akumulatory również sprzedajemy w zestawach po 2 sztuki, wraz z dołączonym kablem.

Cena: 49 zł

Akumulator Newell 9 V USB-C 500 mAh

Doskonała alternatywa dla tradycyjnych prostokątnych baterii 6F22. Ogniwa wykorzystywane są m.in. w radioodbiornikach, kalkulatorach, czujnikach dymu, zegarach ściennych lub obwodach elektrycznych, stosowanych do celów naukowych. W zestawie kabel USB-A / USB-C.

Cena: 49 zł

Akumulator Newell 18650 USB-C 2200 mAh

Ogniwa, które zyskują coraz większą popularność w końcu doczekały się wariantu z wbudowanym portem USB-C. Stosowane są m.in. w aparatach, kamerach, latarkach, elektronicznych papierosach, waporyzatorach i elektronarzędziach.

Cena: 49 zł

Innowacyjny system ładowania akumulatorów przez port USB-C

Każde ogniwo z nowej linii produktów USB-C oferuje ok. 1200 cykli ładowania. Oznacza to, że jeden akumulator może zastąpić nawet do 1200 jednorazowych baterii! Zadbaliśmy również o wsparcie najnowocześniejszych technologii. Nasze nowe akumulatory są niezwykle odporne na samorozładowanie. Jeśli naładujesz je do pełna, możesz mieć pewność, że po 12 miesiącach przechowywania zachowają ok. 80% energii. Akumulatory z wbudowanym portem USB-C stworzono w oparciu o technologię litowo-jonową. Dzięki temu można je wielokrotnie ładować, rozładowywać, a także doładowywać w dowolnym momencie. Z naszymi ogniwami unikniesz również wystąpienia tzw. efektu pamięci, czyli “zapamiętania” skróconego czasu użytkowania.

Uwaga na sprzęt muzyczny!

Akumulator z wbudowanym portem USB-C to bardzo praktyczne rozwiązanie, jeśli chodzi o piloty, latarki, kontrolery do gier lub zabawki. Są jednak urządzenia, w przypadku których możesz natrafić na pewne komplikacje. Chodzi o sprzęt wykorzystywany do transmisji lub przetwarzania dźwięku. Wykorzystując ten typ akumulatorów do zasilania niektórych instrumentów muzycznych, efektów gitarowych, mikrofonów lub radioodbiorników, możesz doświadczyć niepożądanych szumów lub zakłóceń sygnału. Wpływa na to obecność obwodu USB-C, którego nie ma w tradycyjnych bateriach. W przypadku problemów związanych z zakłóceniami sygnału najlepiej skonsultować się z producentem urządzenia i upewnić się, że jest ono kompatybilne z parametrami naszych akumulatorów.

40 miesięcy gwarancji wciąż obowiązuje!

W przypadku naszych najnowszych akumulatorów USB-C obowiązują te same zasady ochrony kupujących, które obowiązują w przypadku pozostałych produktów tej marki. W trosce o najwyższy komfort użytkowania gwarancja serwisowa na wszystkie produkty Newell została wydłużona aż do 40 miesięcy! Wybierając akumulator Newell AA USB-C 1550 mAh, Newell AAA USB-C 500 mAh, Newell 9 V USB-C 500 mAh lub Newell 18650 USB-C 2200 mAh w pakiecie otrzymujesz wsparcie naszego działu pomocy technicznej na przeszło 3 lata!

Czas ładowania akumulatorów do pełna to ok. 2 godziny. Akumulatorów nie da się ładować za pomocą tradycyjnej ładowarki do akumulatorów.

Więcej informacji znajdziecie na stronie newell.pro.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox M600R to pierwsza kolorowa lampa RGBW w profesjonalnej serii Knowled. Jej główne zalety to duża moc, bardzo szeroki zakres temperatur barwowych i wszechstronność pracy.
6
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
Podczas tegorocznych targów NAB Western Digital zaprezentowało szereg nowych produktów z oferty SanDisk. To między innymi nowe superszybkie karty SD Express, nośniki o rekordowej...
5
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI zaprezentowało najnowsza generację gimbali z serii Ronin. Seria RS 4 to między innymi jeszcze lepsza stabilizacja, wygodniejsze wyważanie, łatwe przepinanie aparatu do pracy w...
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)