Power Station Newell Argus 600 - nowoczesna i pojemna stacja zasilająca

Autor: Redakcja Fotopolis

17 Styczeń 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Power Station Newell Argus 600 to potężny, choć całkiem mobilny magazyn energii, który zapewni dostęp do prądu w sytuacjach awaryjnych, a także wszędzie tam, gdzie brakuje go na co dzień.

Power Station Newell Argus 600 sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do stałego źródła prądu. Stację o pojemności 461 Wh wyposażono w tradycyjne gniazdko elektryczne AC, gniazdo zapalniczki samochodowej, 2 gniazda napięcia stałego DC, 2 porty USB-A oraz port USB-C 100 W, wspierany przez technologię Power Delivery. Dodatkowym atutem Power Station Newell Argus 600 jest wbudowany panel LED, który wykorzystasz jako źródło światła, ale przede wszystkim możliwości podłączenia stacji do 2 źródeł zasilania! Dzięki temu czas pełnego ładowania urządzenia może wynieść zaledwie 3-4 h.

Duża pojemność i wszechstronność

Stacja zasilania Newell Argus 600 oferuje 461 Wh (20,8 Ah / 22,2 V) pojemności. Zapewni to komfort ładowania lub zasilania takich urządzeń jak smartfony, laptopy, lodówki turystyczne, suszarki, wentylatory, drony, pady do gier lub telewizory. Urządzenie wyposażono w szereg popularnych gniazd i portów, które umożliwią podłączenie różnych urządzeń.

  • 1 gniazdko elektryczne AC (wsparcie dla 2 typów wtyczki)
  • 2 gniazda DC (13,8 V - 3 A)
  • 1 gniazdo DC – zapalniczka samochodowa (13,8 V - 10 A)
  • 2 porty USB-A (5 V - 3 A, DC 9 V - 2 A, DC 12 V - 1,5 A)
  • 1 port USB-C (Power Delivery 100 W)

Newell Argus 600 ma wymiary: 292 x 164 x 230 mm i waży 5,5 kg.

Szybkie ładowanie stacji

Wejście DC, w które wyposażono stację, gwarantuje wiele sposobów ładowania. Możesz podłączyć urządzenie do tradycyjnego gniazdka elektrycznego za pomocą zasilacza, skorzystać z zapalniczki samochodowej lub wykorzystać panele solarne (należy dokupić oddzielnie). Czas ładowania stacji można dodatkowo skrócić, korzystając z portu USB-C wspieranego przez technologię Power Delivery. Jednoczesne ładowanie za pomocą dwóch niezależnych źródeł prądu zapewni pełną gotowość do pracy już w ciągu 3-4 godzin!

Przenośne źródło światła

Na obudowie stacji ładującej Newell Argus 600 znajdziesz okrągły panel LED o maks. mocy 2 W, który sprawi, że wszechstronny power bank zamieni się w przenośne źródło światła. Umieszczony z przodu przycisk oznaczony ikoną żarówki pozwoli szybko włączyć lub wyłączyć lampkę, ustawić jeden z 3 poziomów jasności, a także skorzystać z trybu "SOS" w kryzysowych sytuacjach.

Bezpieczeństwo użytkowania

Zaawansowane rozwiązania technologiczne zastosowane w modelu Newell Argus 600 zapewniają bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Producent zadbał o odpowiednie innowacje, gwarantujące ochronę przed przegrzaniem, przeciążeniem oraz przeładowaniem urządzenia. Inteligentny system zabezpieczający reguluje też proces ładowania, aby odpowiednio dopasować go do podłączanych urządzeń.

Newell Argus 600 - jaka cena?

Cena katalogowa stacji zasilania Newell Argus 600 wynosi 2599 zł. Już niebawem mają pojawić się kolejne modele z serii ARGUS o pojemności 1 kWh oraz 2 kWh.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Zhiyun Molus B - duża wydajność w przystępnych cenach
Zhiyun Molus B - duża wydajność w przystępnych cenach
Zhiyun prezentuje nową linię lamp światła ciągłego LED Molus B-Series. Nie są tak rekordowo kompaktowe, jak te z serii G (chociaż i tak są malutkie), zamiast tego stawiają jednak na...
6
Nowy Microsoft Surface Laptop ma być szybszy od Maca. I jest przystępnie wyceniony
Nowy Microsoft Surface Laptop ma być szybszy od Maca. I jest przystępnie wyceniony
Microsoft pokazał najnowsza generację notebooków z serii Surface. Nowe laptopy bazują na procesorach Qualcomm Snapdragon X i mają zapewniać większa wydajność od komputerów z...
8
Skorzystaj z promocji Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis
Skorzystaj z promocji Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis
Calibrite, lider w produkcji kalibratorów i wzorników, wystartował z nową atrakcyjną promocją. Przy zakupie wybranych wzorców ColorChecker otrzymamy w prezencie kartę SanDisk 64GB Extreme PRO...
11
Powiązane artykuły