Quadralite SVL-400 LED - niedrogie, kompaktowe lampy światła ciągłego z soczewką Fresnela

0

Autor: Redakcja Fotopolis

21 Maj 2021
Artykuł na: 4-5 minut

Nowe lampy SVL-400 mają być doskonałą propozycją do oświetlania niewielkich sesji zdjęciowych i planów filmowych. Lampy pozwalają regulować kąt padania światła i oferują mocowanie typu Bowens.

Quadralite SVL-400 LED to lekka oraz cicha lampa, bazująca na diodach LED. Jest to to jedno z najbardziej kompaktowych urządzeń o mocy 40W, które może być bez problemu stosowane nie tylko w fotografii, ale także na niewielkich planach filmowych. Diody LED w technologii COB gwarantują stabilny strumień światła, który charakteryzuje się wysokim współczynnikiem odwzorowania barw (CRI≥96,3) oraz temperaturą barwową zbliżoną do światła słonecznego (5800K). Soczewka Fresnela posiadająca regulację zakresu działania umożliwia ukierunkowanie strumienia światła w zakresie od 15 do 40 stopni.

Uniwersalne mocowanie Bowens zapewni możliwość używania różnego rodzaju modyfikatorów światła, takich jak czasze, softboxy i wrota, pozwalających na uzyskanie jeszcze lepszych efektów podczas sesji. Wbudowany system chłodzenia chroni sprzęt przed przegrzaniem, co umożliwia korzystanie z lampy przez dłuższy czas, a cicha praca wentylatora nie zakłóca procesu nagrywania dźwięku podczas filmowania. Kolejną ważną cechą jest żywotność zastosowanej w lampie diody LED, która sięga 50 000 h co jest równowartością ponad 5,5 roku nieprzerwanej pracy.

Lampa dostępna jest także w zestawach, których zawartość opisujemy poniżej

Zestaw Quadralite SVL-400 LED PLUS

Quadralite SVL-400 LED PLUS to kompletny zestawem stworzonym dla każdego fotografa i filmowca. Oprócz lampy, do zestawu dołączona jest torba, gwarantująca bezpieczeństwo podczas transportu i ułatwiająca przechowywanie,. Uchwyt statywowy, dają możliwość regulacji kąta nachylenia, oraz zasilacz sieciowy, dzięki któremu urządzenie będzie gotowe do pracy od razu po zakupie.

Zestaw Quadralite SVL-400 LED 3 Light Kit

Dla bardziej wymagających użytkowników, którzy lubią pracować z wieloma źródłami światła w ofercie znajduje się także zestaw trzech lamp SVL-400 LED wraz z zasilaczami sieciowymi, statywami, uchwytami statywowymi z regulacją kąta nachylenia lampy oraz z możliwością zamocowania parasolki, zestawem efektowych filtrów żelowych, softboxem (z podwójną warstwą dyfuzyjną), modyfikator zmiękczającym oraz wrotami.

Quadralite SVL-400 LED 3 Light Kit jest zestawem skierowanym dla twórców, którzy pragną w prosty sposób stworzyć kompletne studio filmowe lub fotograficzne. Zestaw ten zawiera 3 lampy gotowe do użycia, wraz ze statywami i kompletem akcesoriów umożliwiających realizację każdej kreatywnej wizji.

Cena i dostępność

Lampa SVL-400 LED, w zależności od zestawu dostępna jest w cenach 455 zł (zestaw podstawowy), 595 zł (zestaw Plus) i 1995 zł (zestaw 3 Light Kit)

Lampy dostępne są do kupienia w oficjalnym sklepie Quadralite i u dystrybutorów. Więcej informacji o lamach producenta znajdziecie na stronie quadralite.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Kosmo Foto Agent Shadow - nowy czarno-biały film z kolekcjonerskim twistem
Kosmo Foto Agent Shadow - nowy czarno-biały film z kolekcjonerskim twistem
Na rynku filmu debiutuje nowa propozycja twórców „analogowego” bloga Kosmo Foto. Tym razem równie ważne co sam film, jest jego opakowanie.
0
0
Sony Airpeak S1 oficjalnie zaprezentowany - droższy od DJI Matrice, ale czy lepszy?
Sony Airpeak S1 oficjalnie zaprezentowany - droższy od DJI Matrice, ale czy lepszy?
Sony pokazało wreszcie w pełnej krasie swojego pierwszego drona, który będąc kierowanym do zaawansowanych filmowców ma być przy okazji najmniejszym dronem mogącym...
0
0
Nowy polski sklep internetowy Godox. Do 13 czerwca 7% zniżki
Nowy polski sklep internetowy Godox. Do 13 czerwca 7% zniżki
Godox zaktualizował sklep internetowy, żeby zakupy były wygodniejsze i szybsze. Towar wysyłany jest z magazynów w Polsce, a do połowy czerwca 2021 możemy liczyć na...
0
0
Powiązane artykuły