Kup panel MiLED i odbierz mini statyw za 1zł - nowa promocja Quadralite

1

Autor: Promocja

15 Kwiecień 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Kieszonkowe panele Quadralite MiLED zostały objęte nową promocją. Przy zakupie dowolnego modelu otrzymujemy ministatyw za złotówkę

Quadralite MiLED to kompaktowe panele LED zaprojektowane specjalnie do zastosowań mobilnych. Są lekkie, choć obudowy wykonano z aluminium, a rozmiarami zbliżone są do smartfona.

Trzy modele na każdą okazję

Bi-color 180 (cena: 335 zł) oparty na 180 diodach o łącznej mocy 12 W. Jest w stanie generować wysokiej jakości, pozbawione migotania światło o niemal idealnej bieli (Ra> 96), z regulacją temperatury barwowej w zakresie od 3200 K do 5600 K. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 4040mAh (3,85 V) zapewnia 105 minut pracy z pełną mocą, a w sytuacji awaryjnej MiLED 180 może być nawet wykorzystany jako power bank dzięki zintegrowanemu portowi USB-C.

Bardziej kompaktowy model Bi-color 112 (cena: 275 zł) ma mniejszą moc (9 W), ale jest źródłem światła o równie wysokiej jakości (Ra> 96). Pozwala na regulację temperatury barwowej w zakresie od 3200 K do 5600 K i świeci z pełną mocą przez godzinę.

Najbardziej zaawansowany w serii jest MiLED RGB 198 (cena: 475 zł). Ten kieszonkowy panel LED może odwzorować niemal każdy kolor z przestrzeni RGB. Jest ponadto wyposażony w 9 predefiniowanych efektów i może symulować różne źródła światła, takie jak światło świec, ekran monitora, światła samochodu policyjnego i inne. W rękach kreatywnego operatora to naprawdę wielofunkcyjne narzędzie.

Praktyczny statyw za 1 zł

Te trzy modele zostały właśnie objęte promocją - przy zakupie dowolnego panelu MiLED, ministatyw otrzymamy za 1 zł. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Szerzej o panelach z serii Quadralite MiLED możecie przeczytać na stronie producenta.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Trzecia generacja serii Lowepro Fastpack i Slingshot - mniejsze, lżejsze i bardziej odporne plecaki typu 50/50
Trzecia generacja serii Lowepro Fastpack i Slingshot - mniejsze, lżejsze i bardziej odporne...
Serie Lowepro Fastpack i Slingshot to świetnie propozycje na jednodniowy wypad w plener ze sprzętem fotograficznym. Teraz są jeszcze lżejsze i bardziej kompaktowe, a...
2
0
Fujifilm EF-60 i EF-W1 - nowa lampa błyskowa i radiowy system wyzwalania do aparatów systemów X i GFX
Fujifilm EF-60 i EF-W1 - nowa lampa błyskowa i radiowy system wyzwalania do aparatów systemów X i...
Aparaty Fujifilm X i GFX otrzymują nowy reporterski flash i bezprzewodowy system sterowania. Co ciekawe, wygląda na to, że w tym celu firma zawiązała współpracę z...
0
0
Lampy Quadralite VideoLED od teraz z nowymi, doskonalszymi diodami
Lampy Quadralite VideoLED od teraz z nowymi, doskonalszymi diodami
Popularne modele niedrogich lamp światła ciągłego Quadralite VideoLED 600 i VideoLED 1000 mogą pochwalić się nowymi, lepszymi parametrami.
0
0
Powiązane artykuły