Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Kup panel MiLED i odbierz mini statyw za 1zł - nowa promocja Quadralite

1

Autor: Redakcja Fotopolis

15 Kwiecień 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Kieszonkowe panele Quadralite MiLED zostały objęte nową promocją. Przy zakupie dowolnego modelu otrzymujemy ministatyw za złotówkę

Quadralite MiLED to kompaktowe panele LED zaprojektowane specjalnie do zastosowań mobilnych. Są lekkie, choć obudowy wykonano z aluminium, a rozmiarami zbliżone są do smartfona.

Trzy modele na każdą okazję

Bi-color 180 (cena: 335 zł) oparty na 180 diodach o łącznej mocy 12 W. Jest w stanie generować wysokiej jakości, pozbawione migotania światło o niemal idealnej bieli (Ra> 96), z regulacją temperatury barwowej w zakresie od 3200 K do 5600 K. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 4040mAh (3,85 V) zapewnia 105 minut pracy z pełną mocą, a w sytuacji awaryjnej MiLED 180 może być nawet wykorzystany jako power bank dzięki zintegrowanemu portowi USB-C.

Bardziej kompaktowy model Bi-color 112 (cena: 275 zł) ma mniejszą moc (9 W), ale jest źródłem światła o równie wysokiej jakości (Ra> 96). Pozwala na regulację temperatury barwowej w zakresie od 3200 K do 5600 K i świeci z pełną mocą przez godzinę.

Najbardziej zaawansowany w serii jest MiLED RGB 198 (cena: 475 zł). Ten kieszonkowy panel LED może odwzorować niemal każdy kolor z przestrzeni RGB. Jest ponadto wyposażony w 9 predefiniowanych efektów i może symulować różne źródła światła, takie jak światło świec, ekran monitora, światła samochodu policyjnego i inne. W rękach kreatywnego operatora to naprawdę wielofunkcyjne narzędzie.

Praktyczny statyw za 1 zł

Te trzy modele zostały właśnie objęte promocją - przy zakupie dowolnego panelu MiLED, ministatyw otrzymamy za 1 zł. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Szerzej o panelach z serii Quadralite MiLED możecie przeczytać na stronie producenta.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Świetna promocja na gimbale Gudsen Moza - nawet 400 zł taniej
Świetna promocja na gimbale Gudsen Moza - nawet 400 zł taniej
Gimbale Moza to atrakcyjna i niedroga alternatywa dla modeli DJI, Zhiyun czy FeiyuTech. Do końca roku kupicie je w rekordowo niskich cenach.
32
0
Powiązane artykuły