Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

B+W prezentuje nowy uchwyt na filtry 100 mm

0

Autor: Michał Chrzanowski

22 Listopad 2017
Artykuł na: minutę

Jeżeli planujecie zakup systemu mocowań do filtrów 100 mm, to mamy dobrą wiadomość. Nowy uchwyt B+W pozwoli na jednoczesne skorzystanie z trzech filtrów prostokątnych o szerokości 100 mm.

B+W to niemiecka firma, która specjalizuje się w produkcji akcesoriów fotograficznych. W jej ofercie możemy znaleźć liczne filtry, które mogą ułatwić nam fotografowanie w trudniejszych warunkach. A teraz, dzięki nowemu uchwytowi do systemu prostokątnych filtrów 100 mm, może to okazać się jeszcze skuteczniejsze.

Zaprezentowany uchwyt został wykonany z aluminium, co ma gwarantować sztywność i wytrzymałość konstrukcji. Ważnym elementem jest też materiał pokrywający frontowy element mocowania, który ogranicza dostęp światła bocznego. Poza tym uchwyt B+W zapewnia przymocowanie trzech filtrów jednocześnie. Natomiast dzięki wymiennym adapterom (z gwintami o średnicach od 52 do 82 mm) bez problemu zamocujemy go do różnych obiektywów.

Za sam uchwyt B+W zapłacimy około 125 dolarów. Natomiast specjalny adapter został wyceniony na około 33 dolary. Więcej informacji znajdziecie na stronie Manfrotto - oficjalnego dystrybutora produktów B+W.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Film Pro 400H był jednym z najciekawszych materiałów, które pozostały w stale kurczącej się ofercie profesjonalnych kolorowych negatywów. Niestety 14 stycznia Fujifilm...
27
0
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Gimbale Moza to atrakcyjna i niedroga alternatywa dla modeli DJI, Zhiyun czy FeiyuTech. W rekordowo niskich cenach kupicie je jeszcze do końca stycznia.
34
0
LG UltraFine OLED Pro - profesjonalny monitor z funkcją Pixel Dimming
LG UltraFine OLED Pro - profesjonalny monitor z funkcją Pixel Dimming
Firma LG wprowadzi na rynek monitor graficzny UltraFine OLED Pro. Będzie miał przekątną 31.5 cale i rozdzielczość 4K.
0
0