Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

WANDRD Hexad Duffel to nowa kolekcja podróżnych toreb, na którą czekało wielu fotografów

2

Autor: Michał Chrzanowski

7 Lipiec 2017
Artykuł na: 6-9 minut

Firma WANDRD powraca z kolejnym ciekawym projektem. Tym razem w serwisie Kickstarter zbiera fundusze na uniwersalną torbę, która powinna zainteresować niejednego fotografa, którego domeną są częste podróże.

WANDRD to firma założona przez trzech braci. Światu dali się poznać za sprawą modelu PRVKE, czyli wszechstronnego plecaka przeznaczonego dla fotografów, turystów i podróżników. Dobrze oceniane rozwiązanie okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Teraz, na fali niemałego sukceu, WANDRD powraca z kolejnym - równie ciekawym - projektem. Hexad Duffel to nowa kolekcja wyjątkowo uniwersalnych toreb zaprojektowanych z myślą o podróżach i przenoszeniu dużej ilości rzeczy.

 

WANDRD Hexad Duffel to torby, które zrobią znacznie więcej niż tylko przeniosą twój sprzęt - obiecuje producent. W zaprezentowanej kolekcji znajdziemy dwa modele różniące się od siebie rozmiarem oraz niektórymi funkcjami. Jednak każda z nich zapewnia zaawansowane rozwiązania, które w praktyce mogą okazać się bardzo użyteczne. Przykładowo, na bocznych ścianach znajdziemy dwie kieszenie, dzięki czemu z łatwością będziemy w stanie wydobyć z wnętrza aparat z podpiętym obiektywem. Do tego otrzymujemy specjalnie zaprojektowaną i wzmocnioną kieszeń, w której schowamy nawet 15“ laptop. Poza tym otrzymujemy także mnóstwo mniejszych kieszeni, które w praktyce mają świetnie sprawdzić się jako miejsce, w którym przechowamy ważne dokumenty, rzeczy czy akcesoria. Tak naprawdę to od nas samych - i od nasze pomysłowości - zależeć będzie w jaki sposób wykorzystamy modele z linii Hexad Duffel. Czy jako typowe torby podróżnicze, czy może jako torby, które posłużą nam do przenoszenia dużej ilości sprzętu fotograficznego.

Oczywiście nie zapomniano także o rzeczy równie ważnej co pojemność i wszechstronność. Każda z toreb została wykonana z najwyższej klasy materiałów. Poza tym zewnętrzne poszycie jest odporne na wodę i kurz, dzięki czemu podczas podróży nie powinniśmy się obawiać, że deszcz lub pył przedostanie się do środka. Poza tym modele z kolekcji Hexad Duffel zostały wyposażone w specjalne uchwyty, które możemy wykorzystać jako system nośny - torbę będziemy mogli założyć na plecy jak zwykły plecak. Oczywiście naramienniki możemy odpiąć i schować do dedykowanej kieszeni, dzięki czemu nie będą nam przeszkadzać podczas przenoszenia. Do tego znajdziemy także dwa zewnętrzne uchwyty, do których przymocujemy statyw. Słowem, Hexad Duffel mają zapewniać wszystko to czego od zaawansowanej torby oczekują profesjonaliści podczas podróży.

Obecnie firma WANDRD za pośrednictwem serwisu Kickstarter zbiera fundusze na realizację projektu. Jednak już teraz możemy powiedzieć, że kampania okazała się ogromnym sukcesem. Aby produkcja Hexad Duffel mogła dojść do skutku WANDRD potrzebował 25 tys. dolarów. W zaledwie kilka dni udało się uzbierać aż 211 tys. dolarów, a do końca akcji pozostało jeszcze  prawie dwa miesiące. Ceny w zależności od modelu wahają się w granicach 195-225 dolarów.

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie wandrd.com.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.
0
0
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Powiązane artykuły