iPhone 7 jako podwodny aparat? To możliwe dzięki obudowie LenzO

Autor: Michał Chrzanowski

30 Styczeń 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Nurkowanie do głębokości 100 metrów, wygodne nawigowanie i obsługa iPhone’a, a do tego specjalne adaptery poprawiające jakość obrazu podczas fotografowania i filmowania pod wodą - to główne cechy najnowszej obudowy LenzO.

LenzO to najnowszy produkt firmy ValsTech. Ta niepozornie wyglądająca obudowa zaprojektowana z myślą o najnowszej generacji iPhone’a 7 i 7 Plus może zaoferować naprawdę wiele. Dzięki niej będziemy wstanie zejść ze swoim smartfonem na głębokość około 100 metrów, co jest całkiem imponującym wynikiem, który powinien spokojnie wystarczyć amatorom podwodnych głębin.

Jednak to nie koniec ciekawych rozwiązań. Obudowa LenzO została wyposażona w specjalne adaptery obiektywowe, zarówno dla przedniej jak i tylnej kamery, które pokryto powłoką antyodblaskową poprawiającą jakość obrazu podczas fotografowania lub filmowania pod wodą. Co więcej, nasadka na główny aparat zapewnia dodatkowe filtry poprawiające ogólną kolorystykę zarejestrowanego materiału.

 

 

Producent zadbał także o wygodną obsługę i pracę podczas nurkowania. Pomoże w tym odrębny spust, którym aktywujemy tryb fotografowania i filmowania. Mamy również przycisk wybudzający smartfon, a także specjalny mechanizm umożliwiający dotykową kontrolę uruchamianie wgranych aplikacji. Do tego wszystkiego otrzymujemy dodatkowe dwa gniazda statywowe, dzięki którym przymocujemy zewnętrzne akcesoria. Słowem, dostajemy wszystko to czego możemy potrzebować podczas podmorskich eksploracji.

Jak na razie producent zbiera fundusze na realizację projektu. Jeżeli pomysł nurkowania z nowym iPhone’m przypadł wam do gustu to za pomocą platformy Kickstarter możecie nabyć LenzO za około 230 dolarów. W momencie pojawienia się na rynku obudowa będzie wyceniona na 395 dolarów. Pierwsze wysyłki produktu mają rozpocząć się pod koniec kwietnia 2017 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://www.valstech.com/.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony ECM-W3, ECM-W3S i ECM-S1 - nowe mikrofony bezprzewodowe do vlogów i streamów
Sony ECM-W3, ECM-W3S i ECM-S1 - nowe mikrofony bezprzewodowe do vlogów i streamów
Sony prezentuje nowe modele kompaktowych, bezprzewodowych mikrofonów dla twórców wideo. Nowe modele obiecują wysoką jakość, wygodę pracy i współpracują z cyfrową stopką aparatów...
7
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft prezentuje swój najnowszy flagowy laptop. Wyposażony w najnowsze, bazujące na hybrydowej architekturze procesory Intela 13. generacji, grafikę Nvidia i do 64 GB pamięci RAM...
9
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress Pro-Cinema
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress...
Western Digital zaprezentowało nowości z oferty SanDisk i SanDisk Professional - dwa dyski biurkowe dla wymagających oraz karta pamięci dedykowana profesjonalnym produkcjom wideo.
4
Powiązane artykuły