Nowe produkty Manfrotto w kolekcjach Advanced i Street

0

Autor: Michał Chrzanowski

13 Październik 2016
Artykuł na: 6-9 minut

Firma Manfrotto zaprezentowała dwa plecaki i trzy torby, które wzbogacają serie Advanced i Street. Każdy z nowych produktów został zaprojektowany z myślą o systemach bezlusterkowych.

Advanced i Street to dwie kolekcje Manfrotto, które zostały powiększone o nowe produkty. Producent zaprezentował aż pięć rozwiązań kierowanych do użytkowników, którzy na co dzień fotografują bezlusterkowcami. Kolekcja Advanced została uzupełniona o plecak i torbę fotograficzną. Zaś linia Street rozrosła się o dwie torby i jeden plecak.

Nowe produkty zostały zaprojektowane z myślą o amatorach i hobbystach, którzy potrzebują kompaktowych i niezawodnych rozwiązań. Poza tym zaprezentowane plecaki i torby mają być mieszanką stylu i wytrzymałości.

Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Plecaki Advanced Compact 1 i Street CSC Backpack pomieszczą bezlusterkowca lub kompaktową lustrzankę, trzy obiektywy, 13“ iPad Pro oraz liczne akcesoria. Pakowność torby Street CSC Messenger jest podobna z jednym wyjątkiem. Do wnętrza zmieścimy mniejszy 9“ iPad Pro. Natomiast do wnętrza dwóch pozostałych toreb - Advanced Compact 1 Shoulder Bag i Street CSC Shoulder Bag - zapakujemy aparat bezlusterkowy i dwa dodatkowe obiektywy. Poza tym znajdzie się również miejsce na mniejsze akcesoria lub osobiste przedmioty.

Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Nowe produkty Manfrotto są już dostępne w sprzedaży. Za plecak z linii Advanced Compact 1 zapłacimy 79.95 funtów, zaś za torbę 39.95 funtów. Natomiast plecak z serii Street CSC kosztuje 79.95 funtów, torba messenger 59.95 funtów, mniejsza torba 39.95 funtów. Więcej informacji o tych jak i innych rozwiązaniach firmy znajdzie na stronie www.manfrotto.co.uk.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
FeiyuTech AK2000C - funkcjonalny gimbal o udźwigu 2,2 kg za mniej niż 1000 zł
FeiyuTech AK2000C - funkcjonalny gimbal o udźwigu 2,2 kg za mniej niż 1000 zł
Chińskie FeiyuTech od dawna znane jest z dobrych i niedrogich gimbali. Najnowszy model AK2000C to kolejna propozycja z popularnego segmentu lekkich, ale funkcjonalnych...
1
0
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Na rynek wszedł interesujący namiot bezcieniowy firmy Newell. Ma sztywną, składaną konstrukcję i regulowane oświetlenie LED
0
0
HP Z25xs G3 i  HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
3
2
Powiązane artykuły