Cztery nowe torby w filmowej kolekcji Manfrotto Pro Light

0
Michał Chrzanowski
5 Sierpień 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Firma Manfrotto poszerzyła swoją cenioną kolekcję Pro Light. W ofercie znajdziemy cztery nowe torby, które zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających filmowcach.

Seria Manfrotto Pro Light to jedna z bardziej cenionych przez profesjonalistów linii przeznaczonych do przenoszenia sprzętu wideo. Producent poszerzył tę kolekcję o cztery torby, które zostały zaprojektowane, by efektywnie pomieścić najnowsze kamery i obiektywy filmowe. Każdy z zaprezentowanych modeli otrzymał usprawniony system nośny, który zapewnia wygodniejsze przenoszenie.

Zewnętrzne poszycie toreb zostało wykonane z wysokiej jakości nylonu, który jak zapewnia producent ma być odporny na przedarcia i wodę, dzięki czemu wnętrze będzie odpowiednio chronione przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Natomiast wkład wykonany w autorskiej technologii Manfrotto Camera Protection System (plastyczna pianka dopasowująca się do kształtu przenoszonego sprzętu) skutecznie zabezpieczy kamery, obiektywy i akcesoria przed obiciami i uszkodzeniami. Ponadto boki toreb zostały wzmocnione aluminiową ramą, co również wymiernie przełoży się na bezpieczeństwo podczas transportu.

Dodatkowo producent przeprojektował wewnętrzny wkład i wyposażył go w rozwiązanie Manfrotto Flexi divider. Dzięki temu w pełni zmodyfikujemy komorę główną i będziemy w stanie dostosować wolne miejsce do własnych potrzeb i preferencji. Co więcej każda z toreb została wyposaża w aż trzy uchwyty, co z pewnością okaże się wygodne i funkcjonalne podczas przenoszenia lub transportu.

Nowe torby z serii Pro Light są już dostępne w sprzedaży. Ceny rozpoczynają się od £119.95. Więcej informacji o tych jak i innych produktach firmy znajdziecie na stronie www.manfrotto.co.uk.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
2
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły