GoPro Seeker - plecak dla aktywnych

GoPro Seeker - plecak dla aktywnych

Firma GoPro zaprezentowała odporny plecak zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Do modelu Seeker zmieścimy aż 5 kamer sportowych oraz masę innych, najpotrzebniejszych akcesoriów.

GoPro to jeden z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych producentów kamer sportowych. W ofercie firmy znajdziemy różne akcesoria ułatwiające filmowanie w nawet najbardziej ekstremalnych okolicznościach. Teraz do tego grona dołączył Seeker - plecak stworzony z myślą o przygodzie.

 

GoPro Seeker to plecak, który powinien przypaść do gustu osobom posiadającym kilka kamer sportowych. Wewnątrz znajdziemy wyszczególnioną i otwieraną od góry komorę, w którą zmieścimy aż 5 kamer GoPro. Co więcej, została ona wyłożona specjalnym materiałem oraz jest wyposażona w konfigurowalne przegrody. Dzięki temu przestrzeń dostosujemy do własnych potrzeb, co jeszcze bardziej zabezpieczy przenoszony sprzęt.

Jednak to nie wszystko. We wnętrzu modelu Seeker znajdzie się miejsce na różnego rodzaju akcesoria: dodatkowe baterie, ładowarki, kable czy karty microSD. Pomyślano także o najbardziej aktywnych użytkownikach. W plecaku wydzielono komorę na camelbak o pojemności do dwóch litrów płynu, co może okazać się przydatne podczas długich pieszych wędrówek. Dodatkowo Seeker został wyposażony w dedykowane mocowania do kamer GoPro, dzięki czemu będziemy w stanie bezpiecznie nagrywać, na przykład w czasie jazdy na rowerze.

GoPro Seeker jest już dostępny w sprzedaży. Za plecak przyjdzie zapłacić $170. Zamówień możemy dokonywać za pośrednictwem oficjalnego sklepu producenta. Więcej informacji znajdziecie na gopro.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - test obiektywu
22 Lut 2019
Dziś sprawdzamy czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to pozycja, na którą czekali fotografowie systemu Sony E. Na papierze zoom ma wszystko, by nawiązać walkę z konkurencją, jednak jak wypada w praktyce?
0
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1