GoPro Seeker - plecak dla aktywnych

GoPro Seeker - plecak dla aktywnych

Firma GoPro zaprezentowała odporny plecak zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Do modelu Seeker zmieścimy aż 5 kamer sportowych oraz masę innych, najpotrzebniejszych akcesoriów.

GoPro to jeden z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych producentów kamer sportowych. W ofercie firmy znajdziemy różne akcesoria ułatwiające filmowanie w nawet najbardziej ekstremalnych okolicznościach. Teraz do tego grona dołączył Seeker - plecak stworzony z myślą o przygodzie.

 

GoPro Seeker to plecak, który powinien przypaść do gustu osobom posiadającym kilka kamer sportowych. Wewnątrz znajdziemy wyszczególnioną i otwieraną od góry komorę, w którą zmieścimy aż 5 kamer GoPro. Co więcej, została ona wyłożona specjalnym materiałem oraz jest wyposażona w konfigurowalne przegrody. Dzięki temu przestrzeń dostosujemy do własnych potrzeb, co jeszcze bardziej zabezpieczy przenoszony sprzęt.

Jednak to nie wszystko. We wnętrzu modelu Seeker znajdzie się miejsce na różnego rodzaju akcesoria: dodatkowe baterie, ładowarki, kable czy karty microSD. Pomyślano także o najbardziej aktywnych użytkownikach. W plecaku wydzielono komorę na camelbak o pojemności do dwóch litrów płynu, co może okazać się przydatne podczas długich pieszych wędrówek. Dodatkowo Seeker został wyposażony w dedykowane mocowania do kamer GoPro, dzięki czemu będziemy w stanie bezpiecznie nagrywać, na przykład w czasie jazdy na rowerze.

GoPro Seeker jest już dostępny w sprzedaży. Za plecak przyjdzie zapłacić $170. Zamówień możemy dokonywać za pośrednictwem oficjalnego sklepu producenta. Więcej informacji znajdziecie na gopro.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2