GoPro Seeker - plecak dla aktywnych

GoPro Seeker - plecak dla aktywnych

Firma GoPro zaprezentowała odporny plecak zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Do modelu Seeker zmieścimy aż 5 kamer sportowych oraz masę innych, najpotrzebniejszych akcesoriów.

GoPro to jeden z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych producentów kamer sportowych. W ofercie firmy znajdziemy różne akcesoria ułatwiające filmowanie w nawet najbardziej ekstremalnych okolicznościach. Teraz do tego grona dołączył Seeker - plecak stworzony z myślą o przygodzie.

 

GoPro Seeker to plecak, który powinien przypaść do gustu osobom posiadającym kilka kamer sportowych. Wewnątrz znajdziemy wyszczególnioną i otwieraną od góry komorę, w którą zmieścimy aż 5 kamer GoPro. Co więcej, została ona wyłożona specjalnym materiałem oraz jest wyposażona w konfigurowalne przegrody. Dzięki temu przestrzeń dostosujemy do własnych potrzeb, co jeszcze bardziej zabezpieczy przenoszony sprzęt.

Jednak to nie wszystko. We wnętrzu modelu Seeker znajdzie się miejsce na różnego rodzaju akcesoria: dodatkowe baterie, ładowarki, kable czy karty microSD. Pomyślano także o najbardziej aktywnych użytkownikach. W plecaku wydzielono komorę na camelbak o pojemności do dwóch litrów płynu, co może okazać się przydatne podczas długich pieszych wędrówek. Dodatkowo Seeker został wyposażony w dedykowane mocowania do kamer GoPro, dzięki czemu będziemy w stanie bezpiecznie nagrywać, na przykład w czasie jazdy na rowerze.

GoPro Seeker jest już dostępny w sprzedaży. Za plecak przyjdzie zapłacić $170. Zamówień możemy dokonywać za pośrednictwem oficjalnego sklepu producenta. Więcej informacji znajdziecie na gopro.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0