Phoxi Friends - fotografia dziecięca na wesoło

Autor: Michał Chrzanowski

9 Maj 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeżeli zajmujecie się fotografią dziecięcą i poszukujecie akcesoriów, które zaciekawią małych modeli, to powinniście zwrócić uwagę na Phoxi Friends.

Kto choć raz fotografował dzieci ten wie, że zwrócenie na siebie ich uwagi może graniczyć niemal z cudem. Można uciekać się do różnych zagrań, a mimo to mali modele - którzy często bywają wybredni - nie zawsze są zainteresowani patrzeniem w stronę aparatu. Jednak dzięki Phoxi Friends ma to ulec zmianie.

 

 

Phoxi Friends to specjalna kolekcja akcesoriów fotograficznych, którą mocujemy na obiektyw aparatu. Wśród nich znajdziemy różnego rodzaju kolorowe pluszaki, które powinny skutecznie zwrócić uwagę fotografowanego dziecka.

“Wybraliśmy ciekawe wzory i jasne kolory, które dobrze kojarzą się niemowlętom i są przez nie zauważane. Co więcej, każdy z modeli Phoxi Friends wydaje charakterystyczny dźwięk i może posłużyć jako zabawka podczas sesji” - mówi projektantka i wieloletnia fotografka, Marie Murray.

Obecnie trwa zbiórka pieniędzy, która jest prowadzona na platformie Kickstarter. Phoxi Friends można już nabyć w przedsprzedaży w cenie $20. Jak na razie nie podano informacji, kiedy akcesoria pojawią się w dystrybucji. Więcej szczegółów możecie znaleźć na stronie www.kickstarter.com.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Saramonic Blink500 ProX B2R - wbudowana pamięć, duży zasięg i profesjonalna specyfikacja
Saramonic Blink500 ProX B2R - wbudowana pamięć, duży zasięg i profesjonalna specyfikacja
Na polskim rynku debiutuje najnowszy bezprzewodowy system transmisji dźwięku Saramonic Blink500 ProX B2R, który zaspokoić ma zapotrzebowania zarówno youtuberów, jak i bardziej...
1
DRoom - nowoczesny koreks, który nie wymaga ciemności
DRoom - nowoczesny koreks, który nie wymaga ciemności
Koreksy występują w różnych kształtach i kolorach, ale mają jedną wspólną wadę - wymagają, by ładować do nich film w kompletnej ciemności. Nowy projekt pozbywa się tego problemu i...
9
BenQ PD2706U / PD2706UA - 27-calowy monitor graficzny 4K w dobrej cenie
BenQ PD2706U / PD2706UA - 27-calowy monitor graficzny 4K w dobrej cenie
BenQ prezentuje kolejny niedrogi monitor graficzny 4K, który zaspokoić ma potrzeby mniej wymagających twórców grafiki, fotografii i filmów. Ekran oferują dużą rozdzielczość i przekątną...
6
Powiązane artykuły