Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Phoxi Friends - fotografia dziecięca na wesoło

0

Autor: Michał Chrzanowski

9 Maj 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Jeżeli zajmujecie się fotografią dziecięcą i poszukujecie akcesoriów, które zaciekawią małych modeli, to powinniście zwrócić uwagę na Phoxi Friends.

Kto choć raz fotografował dzieci ten wie, że zwrócenie na siebie ich uwagi może graniczyć niemal z cudem. Można uciekać się do różnych zagrań, a mimo to mali modele - którzy często bywają wybredni - nie zawsze są zainteresowani patrzeniem w stronę aparatu. Jednak dzięki Phoxi Friends ma to ulec zmianie.

 

 

Phoxi Friends to specjalna kolekcja akcesoriów fotograficznych, którą mocujemy na obiektyw aparatu. Wśród nich znajdziemy różnego rodzaju kolorowe pluszaki, które powinny skutecznie zwrócić uwagę fotografowanego dziecka.

“Wybraliśmy ciekawe wzory i jasne kolory, które dobrze kojarzą się niemowlętom i są przez nie zauważane. Co więcej, każdy z modeli Phoxi Friends wydaje charakterystyczny dźwięk i może posłużyć jako zabawka podczas sesji” - mówi projektantka i wieloletnia fotografka, Marie Murray.

Obecnie trwa zbiórka pieniędzy, która jest prowadzona na platformie Kickstarter. Phoxi Friends można już nabyć w przedsprzedaży w cenie $20. Jak na razie nie podano informacji, kiedy akcesoria pojawią się w dystrybucji. Więcej szczegółów możecie znaleźć na stronie www.kickstarter.com.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Świetna promocja na gimbale Gudsen Moza - nawet 400 zł taniej
Świetna promocja na gimbale Gudsen Moza - nawet 400 zł taniej
Gimbale Moza to atrakcyjna i niedroga alternatywa dla modeli DJI, Zhiyun czy FeiyuTech. Do końca roku kupicie je w rekordowo niskich cenach.
32
0
Powiązane artykuły