Lowepro DroneGuard - profesjonalny plecak na każde warunki

0
Michał Chrzanowski
14 Marzec 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Lowepro wzbogaciło swoją ofertę o nowy plecak, zaprojektowany z myślą o użytkownikach dronów. Model DroneGuard charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją odporną na uszkodzenia oraz warunki atmosferyczne, a także uniwersalnym systemem SlipLock. Plecak jest już dostępny w sprzedaży.

Drony stają się niezwykle popularne - co do tego nie mamy wątpliwości. Na runku pojawiają się nowe konstrukcje, które nie są już tylko projektowane z myślą o zawodowcach, lecz także - coraz częściej - znajdują zastosowanie wśród mniej zaawansowanych użytkowników. Niestety na obecnym rynku wciąż brakuje funkcjonalnych rozwiązań, dzięki którym bezpiecznie przeniesiemy i przechowamy sprzęt.

Naprzeciw takim oczekiwaniom i wymaganiom wyszła firma Lowepro, która znana jest głównie z wszechstronnych toreb i plecaków fotograficznych. W jej ofercie pojawił się nowy produkt, który powinien zainteresować wiele osób, które w swoim arsenale fotograficznym posiadają także drony.

DroneGuard Backpack 450 AW

 

Model DroneGuard Backpack 450 AW to najnowszy reprezentant rodziny Lowepro. Plecak został wyposażony w pokrowiec All-Weather AW i charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją, dzięki czemu sprzęt będzie chroniony przed deszczem i pyłem oraz ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu. Do wnętrza zmieścimy na przykład modele firmy DJI (w tym zaprezentowany na początku marca 2016 roku Phantom 4), 3DR Solo lub inne drony, które są podobne rozmiarem i kształtem do wymienionych konstrukcji.

Ponadto w komorze głównej znalazło się także miejsce na dodatkowe baterie, kable, transmitery i różnego rodzaju akcesoria. Co więcej producent zapewnił także bezpieczną kieszeń CradleFit, która jest przeznaczona do przenoszenia 10-calowego tabletu. Z zewnątrz model DroneGuard został wyposażony w znany z serii plecaków ProTactic system SlipLock. Umożliwia on doczepienie do zewnętrznego poszycia plecaka różnego rodzaju modułowych akcesoriów - przykładowo specjalną sakwę na butelkę wody lub pojemnik na drobne gadżety.

Lowepro DroneGuard Backpack 450 AW jest już dostępny w sprzedaży w cenie około $250. Więcej informacji o produkcie możecie znaleźć na stronie www.lowepro.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
EIZO ColorEdge CS2740 - popularny monitor graficzny w nowej, doskonalszej odsłonie
EIZO ColorEdge CS2740 - popularny monitor graficzny w nowej, doskonalszej odsłonie
Na rynku debiutuje nowy monitor EIZO reprezentujący bardziej przystępną cenowo linię CS. Najnowszy ColorEdge CS2740 w żadnym wypadku nie może być jednak nazwany...
14
0
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
15
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
5
0
Powiązane artykuły