Atomos Ninja Assassin - zewnętrzny rejestrator 4K

0
Maciej Luśtyk
2 Wrzesień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Zewnętrzne rekordery firmy Atomos zdążyły już wyrobić sobie bardzo dobrą opinię wśród filmowców. Teraz firma BEiKS wprowadza do sprzedaży nowy model Ninja Assasin, który charakteryzuje się lekką, kompaktową obudową i między innymi pozwala na nieograniczony czasowo zapis wideo w jakości 4K UHD.
Zewnętrzny rejestrator Atomos Ninja Assassin z 7-calowym ekranem o rozdzielczości 1920x1080 pikseli pozwala na wygodny podgląd, edycję i zapis materiału filmowego w maksymalnej jakości 4K UHD. Nowy rekorder oferuje dokładniejsze odwzorowanie kolorów (4: 2: 2, 10-bit) zarówno w kodeku ProRes jak i DNxHR. Dodatkowo przestajemy być ograniczeni 30-minutowym limitem długości nagrań i otrzymujemy zestaw funkcji ułatwiających fimowanie, takich focus peaking, zebra, zoom cyfrowy czy opcja false color.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Atomos Ninja Assasin oferuje ponadto tablicę 3D LUT, która pozwoli na mapowanie kolorów z jednego profilu kolorystycznego na drugi, możliwość uruchomienia 10 różnych sekwencji filmu poklatkowego, funkcję zapisu Pro-Roll z 8-sekundowym wyprzedzeniem dla jakości HD i 3-sekundowym dla jakości 4K oraz pełne wsparcie dla nieliniowych programów do edycji wideo. Rejestrator umożliwia też zapis materiału audio poprzez podłączenie zewnętrznego mikrofonu.Rekorder dyskowy Atomos Ninja Assasing dostępny jest do kupienia w cenie 6700 zł za pośrednictwem strony dystrybutora. Więcej informacji o sprzęcie znajdziecie pod adresem beiks.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Nowa lampa Quadralite to nie tylko ciekawa i tania alternatywa dla modelu Profoto A1, ale także najlepszy Speedlite w ofercie producenta.
26
1
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
W czerwcu usłyszeliśmy o powrocie popularnego materiału Acros w nowej odsłonie. Jego możliwości w formacie 120 i 135 będziemy mogli wypróbować już niebawem.
56
0
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
64 GB RAM-u, do 8 TB przestrzeni dyskowej, świetny ekran i usprawniona klawiatura. Najnowszy Macbook Pro to komputer, którego wreszcie znów będą mogli pokochać...
12
0
Powiązane artykuły