Pakiet Adobe CC Photography w prezencie przy zakupie monitora BenQ

Pakiet Adobe CC Photography w prezencie przy zakupie monitora BenQ
Adobe wraz z BenQ startują z promocją, w ramach której przy zakupie profesjonalnego monitora BenQ PG2401PT otrzymamy w prezencie roczną subkrypcję pakietu Adobe Creative Cloud Fotografia.
Monitor BenQ PG2401PT jest pierwszym produktem w serii monitorów BenQ Pro Graphics, opracowanym specjalnie na potrzeby rynku fotografii cyfrowej. Ekran o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli i 10-bitowej głębi oferuje 99% pokrycia profilu kolorystycznego AdobeRGB. Monitor oferuje także 14-bitową tablicę LUT 3D o doskonałej reprodukcji barw i skali szarości. Producent zapewnia dokładną reprodukcję barw na całej powierzchni ekranu dzięki specjalnego układowi wyrównywania podświetlenia. Dodatkowo urządzenie wyposażono w złącza D-Sub, DVI-D, HDMI, DisplayPort, Mini DisplayPort, USB 3.0 oraz czytnik kart SD.
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)
W związku ze startem nowej promocji do 31 grudnia 2015 roku wszyscy, którzy zakupią wyżej wymieniony monitor otrzymają w prezencie roczną subskrypcję pakietu Adobe Creative Cloud Fotografia o wartości 589 zł. Aby otrzymać darmowe oprogramowanie, należy wypełnić formularz rejestracyjny i pobrać oprogramowanie nie później niż 6 miesięcy od daty zakupu monitora.

Więcej informacji o promocji znajdziecie na stronie colorconfidence.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8