Stabi-active L1 - stabilizator do lustrzanek

0
Maciej Luśtyk
21 Lipiec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
W ofercie firmy BEiKS pojawił się stabilizator Stabi-active L1, przeznaczony dla osób filmujących lustrzankami. Wygodna konstrukcja pozwala na szybkie skalibrowanie urządzenia za pomocą pokręteł i oferuje udźwig do 1,2 kg.
Stabilizator Stabi-active L1 przeznaczony jest do używania z kamerami i aparatami o wadze do 1,2 kg. Wyposażony został w precyzyjny beznarzędziowy system wyważania kamery. Pozwala to na łatwe i szybkie skalibrowanie urządzenia. Konstrukcja stelaża nośnego została w zkolei tak przemyślana by nie zasłaniać monitora podglądowego aparatu czy kamery. Dzięki temu użytkownik nie będzie musiał korzystać z monitora zewnętrznego.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Rama została wykonana z aluminium, a za zasilanie urządzenia odpowiadają popularne akumulatory SONY NP-F. Stabilizator może pracować również na kranie kamerowym, po odkręceniu rękojeści. W komplecie otrzymamy uchwyt wyposażony w dwie rączki pozwalający na pracę oburącz dając większą wygodę. Stabilizator jest spakowany w wygodną usztywnioną torbę umożliwiającą transport z zamontowanym aparatem.

Stabi-active L1 wkrótce trafi do sprzedaży. Nie znamy jeszcze ceny urządenia. Więcej informacji znajdziecie na stronie beiks.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
15
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
5
0
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Jak twierdzi producent, pokazy rok temu film monochromatyczny Berlin Kino B&W wyprzedał się na pniu. Dlatego Lomography postanowiło jeszcze go...
5
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)