Stabi-active L1 - stabilizator do lustrzanek

0

Autor: Maciej Luśtyk

21 Lipiec 2015
Artykuł na: 4-5 minut
W ofercie firmy BEiKS pojawił się stabilizator Stabi-active L1, przeznaczony dla osób filmujących lustrzankami. Wygodna konstrukcja pozwala na szybkie skalibrowanie urządzenia za pomocą pokręteł i oferuje udźwig do 1,2 kg.

Stabilizator Stabi-active L1 przeznaczony jest do używania z kamerami i aparatami o wadze do 1,2 kg. Wyposażony został w precyzyjny beznarzędziowy system wyważania kamery. Pozwala to na łatwe i szybkie skalibrowanie urządzenia. Konstrukcja stelaża nośnego została w zkolei tak przemyślana by nie zasłaniać monitora podglądowego aparatu czy kamery. Dzięki temu użytkownik nie będzie musiał korzystać z monitora zewnętrznego.

Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Rama została wykonana z aluminium, a za zasilanie urządzenia odpowiadają popularne akumulatory SONY NP-F. Stabilizator może pracować również na kranie kamerowym, po odkręceniu rękojeści. W komplecie otrzymamy uchwyt wyposażony w dwie rączki pozwalający na pracę oburącz dając większą wygodę. Stabilizator jest spakowany w wygodną usztywnioną torbę umożliwiającą transport z zamontowanym aparatem.

Stabi-active L1 wkrótce trafi do sprzedaży. Nie znamy jeszcze ceny urządenia. Więcej informacji znajdziecie na stronie beiks.pl.

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Na rynek wszedł interesujący namiot bezcieniowy firmy Newell. Ma sztywną, składaną konstrukcję i regulowane oświetlenie LED
0
0
HP Z25xs G3 i  HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
3
2
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Szukasz wysokiej jakości oświetlacza, który zmieścisz w kieszeni? Poznaj lampy Nanlite.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)