Case Logic Luminosity

Firma Case Logic wprowadziła do swojej oferty nową serię toreb i plecaków "Luminosity". W jej skład wchodzi 14 modeli różniących się kształtem i rozmiarem.
W ofercie firmy Case Logic pojawiła się nowa seria Luminosity. W jej skład wchodzi 14 różnych toreb i plecaków różniących się kształtem i rozmiarem. Ich cechami wspólnymi są nowatorskie rozwiązania, zapewniające wygodne i bezpieczne przenoszenie sprzętu foto. Chodzi tu m.in. o wzmacniane, dodatkowo wyściełane ścianki boczne i wewnętrzne, a także system konfigurowalnych, miękkich przegród, umożliwiający dopasowanie wnętrza torby do potrzeb użytkownika - czytamy w informacj prasowej. Pełny opis nowości można znaleźć na stronie Caselogic.pl. Poniżej publikujemy szczegóy na temat wybranych modeli.

Case Logic Luminosity Medium DSLR Split Pack

Plecak Case Logic Luminosity Medium DSLR Split Pack (DSB-102)
Elegancki, sportowy plecak na aparat fotograficzny, zapewniający błyskawiczny dostęp do zawartości wszystkim fotografom, którzy nie chcą przegapić żadnego ważnego ujęcia. Unikalna, dzielona konstrukcja pozwala na szybkie przekształcenie plecaka w przenośne stanowisko robocze oraz umożliwia wygodną zmianę obiektywów, bez ryzyka ich zabrudzenia i konieczności demontowania statywów. Zalety:
 • W pełni konfigurowalna przestrzeń na aparat DSLR, do 4 obiektywów i lamp błyskowych oraz inne akcesoria - można ją dowolnie kształtować za pomocą ruchomych, piankowych ścianek oraz nowatorskiej przegrody Snake Divider.
 • Dzielone otwarcie pozwala na błyskawiczny dostęp do aparatu i umożliwia szybkie przekształcenie plecaka w wygodne stanowisko robocze.
 • Bezpieczne kieszenie na karty SD oraz filtry, a także zasobniki na ściereczkę czyszczącą i inne drobne akcesoria.
 • Zamykane na suwak schowki na inne przedmioty - odzież, przekąski i inne drobiazgi.
 • Przestronna komora przednia pozwala na wygodne przenoszenie portfela, telefonu i innych przedmiotów.
Case Logic Luminosity Prosumer DSLR Zoom Holster

Torba Case Logic Luminosity Prosumer DSLR Zoom Holster (DSH-103)
Ergonomiczna, ładowana od góry torba na aparat Pro DSLR lub DSLR z obiektywem, montażem do statywu i uchwytem z baterią (battery grip). Jeśli chcemy skorzystać z dłuższego obiektywu, wystarczy rozsunąć suwak na dole - torba rozsunie się tak, by możliwe było przechowywanie obiektywów typu 70-200 mm. Zalety:
 • Może pomieścić aparat Pro DSLR lub DSLR z obiektywem, statyw i uchwyt z baterią.
 • Rozsuwane dno pozwala na wydłużenie komory o 18 cm (pasuje na obiektywy 70-200 mm).
 • Komora wyściełana jest miękkim, błękitnym, materiałem nylex, który chroni sprzęt przed zarysowaniami.
 • Regulowana przegroda Snake Divider zapewnia dodatkową ochronę - można nią owinąć aparat, by zminimalizować jego przesuwanie się w torbie.
 • Zamykana na suwak kieszeń w pokrywie zapewnia bezpieczeństwo akcesoriów.
Case Logic Luminosity CSC/DSLR Sling

Plecak Case Logic Luminosity CSC/DSLR Sling, DSS-101
Wystarczająco pojemny i wygodny, by sprawdził się na wycieczce za miasto i jednocześnie idealny do miasta - świetny dla aktywnych. Konfigurowalne ściany wewnętrzne i błękitny materiał wyściełający sprawiają, że ergonomiczne rozmieszczenie sprzętu (np. Compact System Camera lub DSLR i 1-2 obiektywy lub lampa błyskowa) nie jest problemem. Zalety:
 • W głównej komorze zmieści się aparat Compact System Camera lub kompaktowy DSLR, 1-2 obiektywy lub lampy błyskowe oraz akcesoria (system ruchomych przegród umożliwia idealne dopasowanie komory do potrzeb użytkownika).
 • Szybki, wygodny dostęp do zawartości plecaka.
 • Przegroda na iPada.
 • Dedykowane kieszenie na karty pamięci oraz inne przedmioty - telefon, przekąski czy okulary.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
Nikon Z6 - test aparatu
18 Gru 2018
Sprawdziliśmy czy Nikon Z6 jest w stanie dorównać świetnemu bezlusterkowcowi Sony A7 III.
2
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!