Case Logic Luminosity

Firma Case Logic wprowadziła do swojej oferty nową serię toreb i plecaków "Luminosity". W jej skład wchodzi 14 modeli różniących się kształtem i rozmiarem.
W ofercie firmy Case Logic pojawiła się nowa seria Luminosity. W jej skład wchodzi 14 różnych toreb i plecaków różniących się kształtem i rozmiarem. Ich cechami wspólnymi są nowatorskie rozwiązania, zapewniające wygodne i bezpieczne przenoszenie sprzętu foto. Chodzi tu m.in. o wzmacniane, dodatkowo wyściełane ścianki boczne i wewnętrzne, a także system konfigurowalnych, miękkich przegród, umożliwiający dopasowanie wnętrza torby do potrzeb użytkownika - czytamy w informacj prasowej. Pełny opis nowości można znaleźć na stronie Caselogic.pl. Poniżej publikujemy szczegóy na temat wybranych modeli.

Case Logic Luminosity Medium DSLR Split Pack

Plecak Case Logic Luminosity Medium DSLR Split Pack (DSB-102)
Elegancki, sportowy plecak na aparat fotograficzny, zapewniający błyskawiczny dostęp do zawartości wszystkim fotografom, którzy nie chcą przegapić żadnego ważnego ujęcia. Unikalna, dzielona konstrukcja pozwala na szybkie przekształcenie plecaka w przenośne stanowisko robocze oraz umożliwia wygodną zmianę obiektywów, bez ryzyka ich zabrudzenia i konieczności demontowania statywów. Zalety:
 • W pełni konfigurowalna przestrzeń na aparat DSLR, do 4 obiektywów i lamp błyskowych oraz inne akcesoria - można ją dowolnie kształtować za pomocą ruchomych, piankowych ścianek oraz nowatorskiej przegrody Snake Divider.
 • Dzielone otwarcie pozwala na błyskawiczny dostęp do aparatu i umożliwia szybkie przekształcenie plecaka w wygodne stanowisko robocze.
 • Bezpieczne kieszenie na karty SD oraz filtry, a także zasobniki na ściereczkę czyszczącą i inne drobne akcesoria.
 • Zamykane na suwak schowki na inne przedmioty - odzież, przekąski i inne drobiazgi.
 • Przestronna komora przednia pozwala na wygodne przenoszenie portfela, telefonu i innych przedmiotów.
Case Logic Luminosity Prosumer DSLR Zoom Holster

Torba Case Logic Luminosity Prosumer DSLR Zoom Holster (DSH-103)
Ergonomiczna, ładowana od góry torba na aparat Pro DSLR lub DSLR z obiektywem, montażem do statywu i uchwytem z baterią (battery grip). Jeśli chcemy skorzystać z dłuższego obiektywu, wystarczy rozsunąć suwak na dole - torba rozsunie się tak, by możliwe było przechowywanie obiektywów typu 70-200 mm. Zalety:
 • Może pomieścić aparat Pro DSLR lub DSLR z obiektywem, statyw i uchwyt z baterią.
 • Rozsuwane dno pozwala na wydłużenie komory o 18 cm (pasuje na obiektywy 70-200 mm).
 • Komora wyściełana jest miękkim, błękitnym, materiałem nylex, który chroni sprzęt przed zarysowaniami.
 • Regulowana przegroda Snake Divider zapewnia dodatkową ochronę - można nią owinąć aparat, by zminimalizować jego przesuwanie się w torbie.
 • Zamykana na suwak kieszeń w pokrywie zapewnia bezpieczeństwo akcesoriów.
Case Logic Luminosity CSC/DSLR Sling

Plecak Case Logic Luminosity CSC/DSLR Sling, DSS-101
Wystarczająco pojemny i wygodny, by sprawdził się na wycieczce za miasto i jednocześnie idealny do miasta - świetny dla aktywnych. Konfigurowalne ściany wewnętrzne i błękitny materiał wyściełający sprawiają, że ergonomiczne rozmieszczenie sprzętu (np. Compact System Camera lub DSLR i 1-2 obiektywy lub lampa błyskowa) nie jest problemem. Zalety:
 • W głównej komorze zmieści się aparat Compact System Camera lub kompaktowy DSLR, 1-2 obiektywy lub lampy błyskowe oraz akcesoria (system ruchomych przegród umożliwia idealne dopasowanie komory do potrzeb użytkownika).
 • Szybki, wygodny dostęp do zawartości plecaka.
 • Przegroda na iPada.
 • Dedykowane kieszenie na karty pamięci oraz inne przedmioty - telefon, przekąski czy okulary.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18