Adapter Voigtlander VM-E Close Focus - M na E

Firma Voigtlander stworzyła adapter VM-E Close Focus umożliwiający podłączanie obiektywów z bagnetem M do aparatów z mocowaniem Sony E.

Adapter Voigtlander VM-E Close Focus umożliwia podłączanie obiektywów z bagnetem M do aparatów z mocowaniem Sony E, w tym zaprezentowanych ostatnio pełnoklatkowych bezlusterkowców A7 i A7R. W przeciwiństwie do innych podobnych konstrukcji, adapter firmy Voigtlander ma gwint o skoku 4 milimetrów, który umożliwia zmniejszenie minimalnej odległości ostrzenia. Lista obiektywów wraz z informacją o zmnianie minimalnej odległości ostrzenia znajduje się na stronie Voigtlandera. Średnica adaptera to 62,7 milimetrów, waga to 125 gramów, a cena to 289 euro.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - test obiektywu
22 Lut 2019
Dziś sprawdzamy czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to pozycja, na którą czekali fotografowie systemu Sony E. Na papierze zoom ma wszystko, by nawiązać walkę z konkurencją, jednak jak wypada w praktyce?
0
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1