Nauticam NA-NEX6 - podwodna obudowa do Sony NEX-6

Autor: Patrycja Tuszyńska

18 Luty 2013
Artykuł na: minutę
Nauticam NA-NEX6 to profesjonalna, bardzo solidna podwodna obudowa przeznaczona do aparatu Sony NEX-6. Dzięki niej bezlusterkowiec wytrzyma zanurzenie do głębokości 100 metrów.

Nauticam, amerykański producent fotograficznych akcesoriów podwodnych, zaprezentował obudowę podwodną przeznaczoną do bezlusterkowca Sony NEX-6. Profesjonalna obudowa NA-NEX6 została wykonana z aluminium i umożliwia zanurzenie aż do 100 metrów. Obudowa pozwala również na zmianę obiektywów bez potrzeby wyciągania aparatu z obudowy (nie pod wodą oczywiście) dzięki specjalnym adapterom. Dostępne są adaptery do najpopularniejszych obiektywów z linii Sony E: 18-55 mm, 30 mm makro, pancake 16 mm oraz 16-50 mm f/3.5-5.6. Obudowa będzie dostępna w cenie 1650 dolarów. Producent oferuje także całą serię dodatkowych akcesoriów takich jak zewnętrzny wizjer, adapter do lampy błyskowej czy pokryty gumą grip.

Więcej informacji na temat obudowy można znaleźć na stronie producenta http://www.nauticamusa.com.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Marumi Magnetic Slim - nowe wygodne i niedrogie filtry magnetyczne
Marumi Magnetic Slim - nowe wygodne i niedrogie filtry magnetyczne
Marumi Magnetic Slim to nowa linia filtrów, która radykalnie upraszcza ich montaż i szybką wymianę. Jak zwykle w przypadku japońskiego producenta, robi to w świetnej...
0
Pierwsze na świecie przeciwwiatrowe parasolki fotograficzne
Pierwsze na świecie przeciwwiatrowe parasolki fotograficzne
Czy kiedykolwiek wiatr przewrócił Wam sprzęt fotograficzny podczas błyskania w plenerze? Nowe parasolki Glow mają być odporne na ten problem.
4
Pelican (Peli) prezentuje gumowe osłony na obiektywy
Pelican (Peli) prezentuje gumowe osłony na obiektywy
Firma znana z produkcji kufrów i futerałów zaprezentowała ochronne nakładki na obiektywy, które zabezpieczą optykę w transporcie.
9
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)