Phottix Atlas II

Phottix Atlas II może być wykorzystywany do wyzwalania aparatu, lamp reporterskich i studyjnych lamp błyskowych na dystansie do 350 m. Urządzenie łączy w sobie wyzwalacz i odbiornik. Phottix Atlas II oferuje także dwustopniowy spust migawki, który po wciśnięciu do połowy uruchamia autofokus.
Phottix Atlas II

Phottix Atlas II to wyzwalacz i nadajnik w jednym. Urządzenie możemy wykorzystać do wyzwalania aparatu, lamp reporterskich i studyjnych lamp błyskowych na dystansie do 350 m. Nowością jest dwustopniowy spust migawki, który po wciśnięciu do połowy uruchamia autofokus. Całkowite wciśnięcie wyzwala migawkę. Phottix Atlas II będzie dostępny w cenie 84,99 dolarów i 149 dolarów za zestaw dwóch sztuk.
Komentarze
Polecane artykuły
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
18 Sty 2019
Wytrzymały, pojemny i szybki a do tego naprawdę mały. Najnowszy dysk przenośny SSD SanDisk to jedno z najciekawszych rozwiązań tego typu na rynku. Sprawdziliśmy, jak spisuje się w praktyce!
0
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!