Przyszłość systemu Nikon 1 - nowości ze stoiska targowego

Autor: Michal Grzegorczyk

12 Styczeń 2012
Artykuł na: minutę
PMA 2012. Na CES-owym stoisku Nikona nie mogło zabraknąć nowości z systemu Nikon 1. Pojawiły się mock-upy obiektywów i prototypy akcesoriów - mikrofonów, lamp i innych.

Prezentujemy zdjęcia ze stoiska Nikona. Japoński producent pokazał kilka mock-upów przyszłych obiektywów: szerokokątnego zooma, jasnej stałki portretowej i innych. Przedstawiciel Nikona zadeklarował, że wszystkie pokazane na targach prototypy pojawią się w systemie w ciągu najbliższych 3 lat.

O akcesoriach z poniższych zdjęć pisaliśmy już w artykule Przyszłość systemu Nikon 1. Wtedy oglądaliśmy je jedynie w formie wizualizacji na slajdach prezentacji, a teraz po raz pierwszy mogliśmy się przekonać, że przybrały realne kształty. Oczywiście nadal nie ma informacji, które z nich wejdą do produkcji (a nawet jeśli, to w jakim kształcie).

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Next77, polski dystrybutor marki Quadralite, ogłasza wprowadzenie nowej lampy LED - Quadralite SVL-800S. To pierwsza lampa LED ze zintegrowanym snootem optycznym, która wzbogaca serię...
6
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Quadralite startuje z kolejną promocją na oświetlenie LED. Kompaktowe lampy z serii SVL przez cały najbliższy miesiąc kupicie z 20-procentowym rabatem.
1
Ulanzi L23 Pro i Ulanzi LT005 -  poręczne lampy LED do wszechstronnych zastosowań
Ulanzi L23 Pro i Ulanzi LT005 - poręczne lampy LED do wszechstronnych zastosowań
Dwie kompaktowe lampy LED wprowadziła na rynek marka Ulanzi. L23 Pro i LT005 oferują odpowiednio 40 i 60 W mocy oraz mocowanie modyfikatorów Mini Bowens.
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)