Przyszłość systemu Nikon 1 - nowości ze stoiska targowego

Autor: Michal Grzegorczyk

12 Styczeń 2012
Artykuł na: minutę
PMA 2012. Na CES-owym stoisku Nikona nie mogło zabraknąć nowości z systemu Nikon 1. Pojawiły się mock-upy obiektywów i prototypy akcesoriów - mikrofonów, lamp i innych.

Prezentujemy zdjęcia ze stoiska Nikona. Japoński producent pokazał kilka mock-upów przyszłych obiektywów: szerokokątnego zooma, jasnej stałki portretowej i innych. Przedstawiciel Nikona zadeklarował, że wszystkie pokazane na targach prototypy pojawią się w systemie w ciągu najbliższych 3 lat.

O akcesoriach z poniższych zdjęć pisaliśmy już w artykule Przyszłość systemu Nikon 1. Wtedy oglądaliśmy je jedynie w formie wizualizacji na slajdach prezentacji, a teraz po raz pierwszy mogliśmy się przekonać, że przybrały realne kształty. Oczywiście nadal nie ma informacji, które z nich wejdą do produkcji (a nawet jeśli, to w jakim kształcie).

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Od teraz 40 miesięcy gwarancji na produkty Newell
Od teraz 40 miesięcy gwarancji na produkty Newell
Znany producent zamienników baterii, lamp i rozwiązań z obszaru zasilania wydłuża gwarancję serwisową do 40 miesięcy. To prawie 3,5 roku.
1
Panel okrągły, prostokątny i pierścieniowy -  Newell prezentuje nowe lampy LED
Panel okrągły, prostokątny i pierścieniowy - Newell prezentuje nowe lampy LED
Cztery nowe lampy LED wprowadza do sprzedaży firma Newell. Okrągła Air Artha XL, prostokątna i cienka RGB Vividha Max oraz pierścieniowe modele RL w dwóch rozmiarach to propozycje dla szerokiego...
5
Marumi Magnetic Slim - nowe wygodne i niedrogie filtry magnetyczne
Marumi Magnetic Slim - nowe wygodne i niedrogie filtry magnetyczne
Marumi Magnetic Slim to nowa linia filtrów, która radykalnie upraszcza ich montaż i szybką wymianę. Jak zwykle w przypadku japońskiego producenta, robi to w świetnej...
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)