Przyszłość systemu Nikon 1 - nowości ze stoiska targowego

0

Autor: Michal Grzegorczyk

12 Styczeń 2012
Artykuł na: minutę
PMA 2012. Na CES-owym stoisku Nikona nie mogło zabraknąć nowości z systemu Nikon 1. Pojawiły się mock-upy obiektywów i prototypy akcesoriów - mikrofonów, lamp i innych.

Prezentujemy zdjęcia ze stoiska Nikona. Japoński producent pokazał kilka mock-upów przyszłych obiektywów: szerokokątnego zooma, jasnej stałki portretowej i innych. Przedstawiciel Nikona zadeklarował, że wszystkie pokazane na targach prototypy pojawią się w systemie w ciągu najbliższych 3 lat.

O akcesoriach z poniższych zdjęć pisaliśmy już w artykule Przyszłość systemu Nikon 1. Wtedy oglądaliśmy je jedynie w formie wizualizacji na slajdach prezentacji, a teraz po raz pierwszy mogliśmy się przekonać, że przybrały realne kształty. Oczywiście nadal nie ma informacji, które z nich wejdą do produkcji (a nawet jeśli, to w jakim kształcie).

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
FeiyuTech AK2000C - funkcjonalny gimbal o udźwigu 2,2 kg za mniej niż 1000 zł
FeiyuTech AK2000C - funkcjonalny gimbal o udźwigu 2,2 kg za mniej niż 1000 zł
Chińskie FeiyuTech od dawna znane jest z dobrych i niedrogich gimbali. Najnowszy model AK2000C to kolejna propozycja z popularnego segmentu lekkich, ale funkcjonalnych...
1
0
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Na rynek wszedł interesujący namiot bezcieniowy firmy Newell. Ma sztywną, składaną konstrukcję i regulowane oświetlenie LED
0
0
HP Z25xs G3 i  HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
3
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)