Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

ILE - plecak fotograficzny specjalnie dla rowerzystów

0

Autor: Patryk Wiśniewski

11 Styczeń 2012
Artykuł na: minutę
Kalifornijska manufaktura ILE stworzyła plecak specjalnie zaprojektowany dla fotografów-rowerzystów. Połączono doświadczenia kurierów rowerowych oraz osób fotografujących i zaprezentowano serię plecaków, które oprócz wododporności zapewniają wygodny i bezpieczny transport sprzętu na rowerze.

ILE, czyli Inside Line Equipment, to kalifornijska firma, która zajmuje się produkcją plecaków i toreb skierowanych do rowerzystów. Ręcznie robione akcesoria zaprojektowane z myślą o prostocie i wytzymałości mogą przypaść do gustu tej grupie. ILE do ich produkcji używa renomowanego materiału Cordura 1000D oraz nylonu balistycznego, który jest wyjątkowo odporny na wodę i ścieralność.

seria fotograficznych plecaków ILE

O wodoszczelność nie musimy się w ogóle obawiać, dba o nią plandeka podobna do tych stosowanych na samochodzach ciężarowych. Kieszenie fotograficzne są dodatko uszczelnione. Górna jest rolowana, a nie zapinana na przykład na suwak. Do sprzętu fotograficznego dostaniemy się przez zewnętrzną kieszeń na rzep. Po więcej szczegółów odsyłamy na stronę producenta.


Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.
0
0
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Powiązane artykuły