ILE - plecak fotograficzny specjalnie dla rowerzystów

0
Patryk Wiśniewski
11 Styczeń 2012
Artykuł na: minutę
Kalifornijska manufaktura ILE stworzyła plecak specjalnie zaprojektowany dla fotografów-rowerzystów. Połączono doświadczenia kurierów rowerowych oraz osób fotografujących i zaprezentowano serię plecaków, które oprócz wododporności zapewniają wygodny i bezpieczny transport sprzętu na rowerze.

ILE, czyli Inside Line Equipment, to kalifornijska firma, która zajmuje się produkcją plecaków i toreb skierowanych do rowerzystów. Ręcznie robione akcesoria zaprojektowane z myślą o prostocie i wytzymałości mogą przypaść do gustu tej grupie. ILE do ich produkcji używa renomowanego materiału Cordura 1000D oraz nylonu balistycznego, który jest wyjątkowo odporny na wodę i ścieralność.

seria fotograficznych plecaków ILE

O wodoszczelność nie musimy się w ogóle obawiać, dba o nią plandeka podobna do tych stosowanych na samochodzach ciężarowych. Kieszenie fotograficzne są dodatko uszczelnione. Górna jest rolowana, a nie zapinana na przykład na suwak. Do sprzętu fotograficznego dostaniemy się przez zewnętrzną kieszeń na rzep. Po więcej szczegółów odsyłamy na stronę producenta.


Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
2
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły