ILE - plecak fotograficzny specjalnie dla rowerzystów

Kalifornijska manufaktura ILE stworzyła plecak specjalnie zaprojektowany dla fotografów-rowerzystów. Połączono doświadczenia kurierów rowerowych oraz osób fotografujących i zaprezentowano serię plecaków, które oprócz wododporności zapewniają wygodny i bezpieczny transport sprzętu na rowerze.

ILE, czyli Inside Line Equipment, to kalifornijska firma, która zajmuje się produkcją plecaków i toreb skierowanych do rowerzystów. Ręcznie robione akcesoria zaprojektowane z myślą o prostocie i wytzymałości mogą przypaść do gustu tej grupie. ILE do ich produkcji używa renomowanego materiału Cordura 1000D oraz nylonu balistycznego, który jest wyjątkowo odporny na wodę i ścieralność.

seria fotograficznych plecaków ILE

O wodoszczelność nie musimy się w ogóle obawiać, dba o nią plandeka podobna do tych stosowanych na samochodzach ciężarowych. Kieszenie fotograficzne są dodatko uszczelnione. Górna jest rolowana, a nie zapinana na przykład na suwak. Do sprzętu fotograficznego dostaniemy się przez zewnętrzną kieszeń na rzep. Po więcej szczegółów odsyłamy na stronę producenta.


słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8