Lowepro Sport 200 AW - test

Praktycznie wszyscy aktywni użytkownicy aparatu spotykają się z problemem - w co spakować nasz sprzęt. W grę wchodzi nie tylko bezpieczeństwo aparatu i obiektywu, ale także wygoda użytkowania. Firma Lowepro zdecydowała się na wprowadzenie dwóch plecaków sportowych. Przedstawiamy test większego - Lowepro Sport 200 AW.
0
Patryk Wiśniewski
30 Grudzień 2011
Artykuł na: 9-16 minut
Lowepro to znany i popularny producent plecaków i toreb fotograficznych. Jego oferta jest na tyle bogata. że praktycznie każdy może wybrać odpowiedni dla siebie model. Wszystkie oferowane do tej pory modele miały za zadanie przede wszystkim chronić sprzęt i dawać do niego łatwy dostęp.


Nowa linia plecaków jest skierowana do aktywnych użytkowników, którzy oprócz tradycyjnych zalet toreb fotograficznych cenią sobie wygodę w trakcie jazdy na rowerze, biegania czy jakiejkolwiek innej aktywności fizycznej. Plecak Lowepro Sport 200 AW, oprócz kieszeni ze sztywną wkładką chroniącą sprzęt, został wyposażony w osobną kieszeń, która zmieści kurtkę, posiłek etc. Czy plecak rzeczywiście sprawdza się w codziennym użytkowaniu przekonacie się czytając nasz artykuł.

Test torby podzieliśmy na następujące części:
  1. wstęp
  2. konstrukcja i design
  3. użytkowanie i jakość wykonania
  4. podsumowanie


Poprzednia

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Wacom Intuos Pro S - test tabletu
Wacom Intuos Pro S - test tabletu
Model S, który w maju tego roku uzupełnił zaawansowaną linię Intuos Pro, ma stanowić złoty środek między dużymi tabletami dla zawodowych retuszerów a amatorską linią o...
38
2
BenQ SW270C - test monitora
BenQ SW270C - test monitora
To kolejny szerokogamutowy monitor z serii SW. Teraz o rozdzielczości QHD, przekątnej 27” i z unowocześnioną technologią równomierności wyświetlanego obrazu. Testujemy...
78
3
BenQ SW270C - pierwsze wrażenia
BenQ SW270C - pierwsze wrażenia
W nasze ręce trafił nowy szerokogamutowy monitor o rozdzielczości QHD i przekątnej 27”. Sprawdzamy jego możliwości w praktyce!
8
1
Powiązane artykuły