Lowepro Sport 200 AW - test

Praktycznie wszyscy aktywni użytkownicy aparatu spotykają się z problemem - w co spakować nasz sprzęt. W grę wchodzi nie tylko bezpieczeństwo aparatu i obiektywu, ale także wygoda użytkowania. Firma Lowepro zdecydowała się na wprowadzenie dwóch plecaków sportowych. Przedstawiamy test większego - Lowepro Sport 200 AW.
0
Patryk Wiśniewski
30 Grudzień 2011
Artykuł na: minutę
Lowepro to znany i popularny producent plecaków i toreb fotograficznych. Jego oferta jest na tyle bogata. że praktycznie każdy może wybrać odpowiedni dla siebie model. Wszystkie oferowane do tej pory modele miały za zadanie przede wszystkim chronić sprzęt i dawać do niego łatwy dostęp.


Nowa linia plecaków jest skierowana do aktywnych użytkowników, którzy oprócz tradycyjnych zalet toreb fotograficznych cenią sobie wygodę w trakcie jazdy na rowerze, biegania czy jakiejkolwiek innej aktywności fizycznej. Plecak Lowepro Sport 200 AW, oprócz kieszeni ze sztywną wkładką chroniącą sprzęt, został wyposażony w osobną kieszeń, która zmieści kurtkę, posiłek etc. Czy plecak rzeczywiście sprawdza się w codziennym użytkowaniu przekonacie się czytając nasz artykuł.

Test torby podzieliśmy na następujące części:
  1. wstęp
  2. konstrukcja i design
  3. użytkowanie i jakość wykonania
  4. podsumowanie


poprz.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
196
0
Tenba Fulton 14L - test plecaka
Tenba Fulton 14L - test plecaka
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o...
65
1
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
Wytrzymały, pojemny i szybki a do tego naprawdę mały. Najnowszy dysk przenośny SSD SanDisk to jedno z najciekawszych rozwiązań tego typu na rynku. Sprawdziliśmy, jak...
87
0
Powiązane artykuły