Arca-Swiss Mini L-Bracket dla Sony NEX-3 i NEX-5

Firma Arca-Swiss włączyła się w rozbudowę systemu Sony NEX i zaprezentowała "Mini L-Bracket" dla aparatów NEX-3 i NEX-5. Akcesorium ułatwia szybką zmianę kadru z poziomego na pionowy.

Arca-Swiss Mini L-Bracket dla Sony NEX-3 i NEX-5 najpawdopodobniej nie wzbudzi pożądania w użytkownikach tych aparatów, niemniej przynajmniej dla części z nich może się okazać przydatny. Urządzenie umożliwia łatwą zmianę kadru z poziomego na pionowy podczas fotografowania na statywie oraz dodatkowo podłączenie wizjera optycznego. Cena: 160 euro.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12