Pompidoo Cologne Bag

Czy torba fotograficzna musi być nudna, sztampowa i od razu zdradzać swoją zawartość? Oczywiście nie. Dowodem jest model Pompidoo Cologne Bag zaprojektowany przez Irinę Kuzminę. Duża damska torebka może pomieścić lustrzankę, dodatkowy obiektyw, akcesoria fotograficzne i inne drobiazgi.

Założona przez Irinę Kuzminę firma Pompidoo zaprezentowała swój pierwszy produkt - Cologne Bag. Ta nietypowa damska torba fotograficzna przypomina bardziej eleganckie modele sprzedawane w butikach, niż typowe torby służące fotografom do bezpiecznego przenoszenia sprzętu. Cologne Bag mieści lustrzankę, dodatkowy obiektyw lub lampę błyskową, akcesoria i inne drobiazgi.


Torba nie jest tania - kosztuje 285 euro. Jest dostępna w kilku kolorach. Można ją obejrzeć w {LNK|http://www.pompidoo.com/shop;sklepie internetowym na stronie producenta.
]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4