Sony S-Frame - nowe ramki cyfrowe

Firma Sony zaprezentowała nowe modele ramek cyfrowych S-Frame Gift i Innovation. Nowe ramki oferują łatwiejszą obsługę, funkcje pokazu slajdów i tryb zegara/kalendarza. Linia Innovation umożliwia odtwarzanie filmów w formacie AVCHD, MPEG oraz Motion JPEG.
Ramki cyfrowe Sony S-Frme Gift to modele 7'', 8'' i 10'' o rozdzielczościach WSVGA, SVGA i WQVGA. Gadżety noszą nazwy DPF-C1000, C70A i C800.

Seria Innovation charakteryzuje się możliwością odtwarzania materiałów HD zakodowanych kodekiem AVCHD, MPEG1, MPEG4 i Motion JPEG. Ramka HD800 ma 8-calowy wyświetlacz WSVGA, model HD1000 ma 10-calowy ekran o rozdzielczości WSVGA.

Produkty będą dostępne od września bieżącego roku, ale ich ceny nie są jeszcze znane.

Informacja prasowa producenta:

Doskonały prezent: łatwe w użyciu ramki cyfrowe od Sony

9 nowych modeli ramek S-Frame: świetna jakość obrazu, wybór trybów pokazu slajdów i energooszczędny programator


Nowe modele z ekranami od 18 cm (7") do 26 cm (10,1")
Odtwarzanie filmów w formatach AVCHD, Full HD 50p, MPEG4, MPEG1 i Motion JPEG (modele DPF-HD1000 / HD800)
Energooszczędny programator we wszystkich modelach
Duży wybór trybów pokazu slajdów i zegara / kalendarza

Oferta produkowanych przez Sony cyfrowych ramek na zdjęcia S-Frame powiększy się o dziewięć nowych, stylowych modeli odznaczających się pomysłowością rozwiązań i doskonałym obrazem.

Nowe ramki S-Frame, dostępne w wersjach z ekranami od 18 cm (7") do 26 cm (10,1"), łączą atrakcyjny wygląd z prostą obsługą.

Po przełożeniu karty pamięci z aparatu do ramki można wybrać jeden z wielu dostępnych trybów pokazu slajdów i wyświetlania zegara / kalendarza. Obsługa ramki jest łatwa i intuicyjna: do wybierania ustawień i trybów wyświetlania używa się prostych przycisków i ikon ekranowych, bez przeszukiwania skomplikowanego menu.

Wszystkie nowe modele są wyposażone w energooszczędny programator - przyjazny dla kieszeni i dla środowiska. Pozwala on na przełączanie nieużywanej ramki w tryb energooszczędny nocą, w ciągu dnia, gdy nikogo nie ma w domu, czy w innym, dowolnie wybranym czasie.


Innowacyjne ramki S-Frame: DPF-HD1000/HD800
Modele S-Frame HD1000 i HD800 umożliwiają odtwarzanie filmów HD w formacie AVCHD, w tym ujęć Full HD nakręconych w trybie progresywnym 50p. Obsługiwane są również filmy w formatach MPEG4, MPEG1 i Motion JPEG nakręcone szerokim wachlarzem aparatów i kamer, między innymi najnowszymi modelami aparatów Cyber-shot i kamer HandycamŸ.

Podczas odtwarzania filmów HD i SD, wbudowany głośnik zapewnia czystość reprodukowanej ścieżki dźwiękowej. Użytkownik może też wybrać własny podkład muzyczny do pokazu slajdów. Ramka S-Frame pozwala na zaimportowanie i odtworzenie plików audio w popularnych formatach MP3, AAC i Linear PCM.

Oglądając na obu ramkach filmy HD i fotografie, można się delektować nieprzeciętną czystością i szczegółowością obrazu oraz bogatą, żywą kolorystyką.

Modele HD1000 i HD800 są wyposażone w 2 GB wewnętrznej pamięci pozwalającej na zapis do 4000 obrazów. Tryby pokazu slajdów i wyświetlania zegara / kalendarza można przełączać bez wstawania z fotela, przy użyciu dostarczonego pilota. Ramki mają również podświetlane logo Sony, które automatycznie gaśnie po obróceniu urządzenia do pozycji pionowej.


Ramki S-Frame na prezent: DPF-C1000/C800/C700/C70A/C70E
Te eleganckie modele ramek S-Frame będą pięknym prezentem dla kogoś z rodziny lub znajomych. Wystarczy wyjąć z aparatu kartę pamięci, włożyć ją do ramki (obsługiwane są karty Memory Stick PRO Duo i SD/SDHC) - i można oglądać ulubione zdjęcia w żywych, naturalnych kolorach. Wszystkie modele są wyposażone w energooszczędny programator i pozwalają na wybór czterech rodzajów pokazu slajdów oraz szeregu atrakcyjnych trybów wyświetlania zegara i kalendarza.

Dwa 7-calowe modele z tej serii (DPF-C700WI/C700BI) są dekorowane ekskluzywnym dodatkami SWAROVSKI ELEMENTS, co nadaje im jeszcze bardziej luksusowy wygląd.

Nowe ramki S-Frame firmy pojawią się w sprzedaży we wrześniu 2011 r.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4