Rollei Designline 4083 - ramka cyfrowa

0
Michal Grzegorczyk
16 Maj 2011
Artykuł na: minutę
Rollei Designline 4083 to 8-calowa ramka cyfrowa wyposażona w slot kart SD i funkcję pokazu slajdów z kilkunastoma efektownymi "przejściami". Urządzenie jest dostępne w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Rollei Designline 4083 to 8-calowa ramka cyfrowa. Urządzenie ma ekran o proporcjach 4:3 i rozdzielczości 800 x 600 pikseli. Ramka została wyposażona w slot kart SD. Producent zwraca szczególną uwagę na opcję pokazu slajdów z piętnastoma efektownymi "przejściami". Poza tym użytkownik ma do dyspozycji funckję kalendarza i zegara. Rollei Designline 4083 jest dostępna w dwóch kolorach: czarnym i białym. Cena - 60 euro.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
2
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)