Nikon ViewNX 2.1.1 dla Mac OS X

Nikon opublikował aktualizację programu ViewNX do wersji 2.1.1 dla systemu Mac OS X. Producent rozwiązał dwa drobne problemy oraz dodał wsparcie dla modelu D5100.

Nikon zaktualizował program ViewNX dla systemu Mac OS X do wersji 2.1.1 (Windows). Oto wprowadzone zmiany:
  • Problem uniemożliwiający wyświetlanie zdjęć skanowanych w formacie NEF za pomocą programu COOLSCAN V został rozwiązany.
  • Informacja "- -" była wyświetlana dla Informacji XMP/IPTC w przypadku wybrania licznych zdjęć o różnych informacjach XMP/IPTC, nawet jeśli nie zostało zaznaczone okno Kategorie w oknie dialogowym Opcje Panelu XMP/IPTC Preset. Ten problem został rozwiązany.
  • Dodano obsługę aparatu D5100.
Szczegóły można znaleźć na {LNK|https://nikoneurope-pl.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/48716;tej stronie.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8