Nikon ViewNX 2.1.1 dla Mac OS X

Nikon opublikował aktualizację programu ViewNX do wersji 2.1.1 dla systemu Mac OS X. Producent rozwiązał dwa drobne problemy oraz dodał wsparcie dla modelu D5100.

Nikon zaktualizował program ViewNX dla systemu Mac OS X do wersji 2.1.1 (Windows). Oto wprowadzone zmiany:
  • Problem uniemożliwiający wyświetlanie zdjęć skanowanych w formacie NEF za pomocą programu COOLSCAN V został rozwiązany.
  • Informacja "- -" była wyświetlana dla Informacji XMP/IPTC w przypadku wybrania licznych zdjęć o różnych informacjach XMP/IPTC, nawet jeśli nie zostało zaznaczone okno Kategorie w oknie dialogowym Opcje Panelu XMP/IPTC Preset. Ten problem został rozwiązany.
  • Dodano obsługę aparatu D5100.
Szczegóły można znaleźć na {LNK|https://nikoneurope-pl.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/48716;tej stronie.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2